۱۳ اسفند ۱۳۹۶

تیم ملی پارا دو و میدانی ۱۹ اسفندماه در تورنمنت بین المللی فزاع شرکت می کند

تیم-ملی-پارا-دو-و-میدانی-۱۹-اسفندماه-در-تورنمنت-بین-المللی-فزاع-شرکت-می-کند
تیم ملی پارا دو و میدانی ایران برای شرکت در تورنمنت بین المللی فزاع با ۱۶ ورزشکار در تاریخ ۱۹ اسفندماه به کشور امارات اعزام می شود.
تیم ملی پارا دو و میدانی ایران برای شرکت در تورنمنت بین المللی فزاع با ۱۶ ورزشکار در تاریخ ۱۹ اسفندماه به کشور امارات اعزام می شود.

رئیس انجمن پارا دو و میدانی با بیان این مطلب به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: ۱۲ ورزشکار مرد و چهار دو و میدانی کار زن برای شرکت در دهمین دوره تورنمنت بین المللی فزاع در تاریخ ۱۹ اسفندماه به کشور امارات اعزام می شوند. حامد امیری، عبدالرضا جوکار، عبدالنبی نواصر، شهرام حسن پور، علی آگاهی، محمدرضا احمدی، علی بیت سیاح، علیرضا محمودی، هاشم رستگاری، کامران یزدی، سعید یگانه فر، ظفر ذاکر، الناز دارابیان، زهرا برناکی، شیرین آقاملا و فائزه کرمانی ورزشکار ان مرد و زن اعزامی به این رقابت ها هستند.

رئیس انجمن پارا دو و میدانی اظهار داشت: از ورزشکاران اعزامی کلاسبندی ۱۰ نفر باید مشخص شود تا در بازی های پارا آسیایی جاکارتا به تیم ملی کمک کنند. اردیبهشت ماه نیز انتخابی تیم ملی انجام می شود و برترین ها برای حضور در اردو انتخاب خواهند شد.

تورنمنت بین المللی فزاع از ۲۱ تا ۲۵ اسفندماه به مدت چهار روز در دبی امارات برگزار می شود و ملی پوشان روز ۲۶ اسفندماه به ایران برمی گردند.

تعداد بازدید : ۱۴۰
کد خبر : ۳,۴۱۰