۲۸ بهمن ۱۳۹۶

قهرمانان با ورزش کارت ملی از خدمات رفاهی و بیمه ای برخوردار می شوند

قهرمانان-با-ورزش-کارت-ملی-از-خدمات-رفاهی-و-بیمه-ای-برخوردار-می-شوند
مشاور وزیر ورزش و جوانان و مدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور از ارائه "ورزش کارت ملی" به همه گروه‌های عضو صندوق در 3 ماه اول سال 97 به منظور توسعه خدمات گوناگون بیمه ای‌، رفاهی و تفریحی خبر داد.
مشاور وزیر ورزش و جوانان و مدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور از ارائه "ورزش کارت ملی" به همه گروه‌های عضو صندوق در 3 ماه اول سال 97 به منظور توسعه خدمات گوناگون بیمه ای‌، رفاهی و تفریحی خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، محمد خرم با تشریح این طرح بیان داشت: به منظور ارائه خدمات مختلف رفاهی و تفریحی و همچنین پوشش های بیمه ای برای قهرمانان و پیشکسوتان محترم، کارت الکترونیک ورزش کشور طراحی شده که با عنوان "ورزش کارت ملی" در 3 ماه اول سال 97 در اختیار همه گروه‌های هفتگانه صندوق قرار می گیرد.

مدیرعامل صندوق ادامه داد: این کارت‌ها به صورت الکترونیکی خواهد بود و در حال حاضر ارائه خدمات بیمه‌ای مختلف شامل بیمه درمانی و همچنین بیمه‌های خودرو و عمر و پس انداز، استفاده از هتل‌ها، استخرها و بسیاری خدمات رفاهی دیگر روی آن تعریف می شود. به امید خدا در نظر داریم با تعریف برنامه‌های جدید، در فواصل زمانی مشخص خدمات این کارت را نیز توسعه دهیم.

خرم درخصوص ایجاد بانک اطلاعات جامع قهرمانان و پیشکسوتان عضو صندوق نیز توضیح داد: در فکر راه‌اندازی سامانه جامعی به منظور جمع‌آوری اطلاعات و سوابق ورزشکاران هستیم. با این اقدام جامعه ورزشکاران رشته‌های مختلف هدفمند ‌شده وخدمات دهی به آن‌ها با سرعت بالاتری امکان پذیر خواهد بود.

مشاور وزیر ورزش و جوانان و مدیرعامل صندوق تاکید کرد: با تدوین و اجرای طرح ساماندهی الکترونیک و صدور ورزش کارت برای اعضای صندوق قادر خواهیم بود تا تسهیلات و خدمات مطلوب تری را به جامعه ورزش کشور ارائه دهیم. حتی در نظر داریم وام قرض الحسنه و بلاعوض به ورزشکاران بدهیم. در گذشته شاهد بوده ایم ورزشکار جوانی بر اثر حادثه در یک باشگاه ورزشی دچار آسیب های جدی چون قطع نخاع شده‌است که در نظرداریم انشالله چنین افرادی را نیز تحت پوشش بیمه قرار دهیم.

وی در پایان یادآور شد: به زودی نحوه ثبت‌نام ورزشکاران را در سامانه جامع ورزش از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی صندوق اعلام خواهیم کرد. امیدواریم که با پیاده سازی این طرح گام کوچکی در راستای توسعه و بهبود خدمات به جامعه بزرگ ورزش کشور برداریم.

تعداد بازدید : ۳۰
کد خبر : ۳,۳۷۰

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.