۱۸ بهمن ۱۳۹۶

سرمربی بسکتبال با ویلچر: حریف ضعیفی برای رقبای جهانی خود نیستیم

سرمربی-بسکتبال-با-ویلچر-حریف-ضعیفی-برای-رقبای-جهانی-خود-نیستیم
سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر در پایان مرحله دوم اردوی آمادگی تیم ملی گفت: در مسابقات قهرمانی جهان در گروه خوبی قرار گرفته ایم و حریف ضعیفی برای رقبای خود نیستیم. ضمن اینکه در این مسابقات برای بازی های پارا آسیایی جاکارتا محک خوبی می خوریم.
سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر در پایان مرحله دوم اردوی آمادگی تیم ملی گفت: در مسابقات قهرمانی جهان در گروه خوبی قرار گرفته ایم و حریف ضعیفی برای رقبای خود نیستیم. ضمن اینکه در این مسابقات برای بازی های پارا آسیایی جاکارتا محک خوبی می خوریم.

محمد دستیار با بیان این مطلب به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: با حمایت فدراسیون جانبازان و معلولان و با توجه به کمبود منابع مالی دومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی را با حضور ۲۰ ورزشکار از نهم تا شانزدهم بهمن ماه طبق برنامه هایی که به کمیته ملی پارالمپیک اعلام کرده بودیم، برگزار کردیم.

وی افزود: در این اردو هدف ما بالا بردن میزان آمادگی جسمانی ملی پوشان بود. به هر روی اردوی خوبی بود و روی بدنسازی ورزشکاران کار کردیم و به آنچه می خواستیم رسیدیم. میزان سنجش آمادگی جسمانی ملی پوشان را هم ارزیابی کردیم و امیدوارم بتوانیم اردوی سوم را طبق پیش بینی برگزار کنیم تا بتواینم به ۸۰ درصد هدف خود در سال ۹۶ دست یابیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر اظهار داشت: در سال ۹۷ هشت مرحله اردوی آمادگی برای ملی پوشان در نظر گرفته ایم. با توجه به اینکه گروه بندی مسابقات قهرمانی جهان مشخص شده به سمتی می رویم که مسابقاتمان را به سبک تیم هایی که با آنها بازی می کنیم منطبق کنیم که مستلزم بازگشت لژیونرهای تیم ملی است که بعد از تمام شدن لیگ اروپا و ترکیه یعنی تا اردیبهشت ماه سال آینده به ما ملحق می شوند.

وی ادامه داد: اردوی سوم تیم ملی طبق پیش بینی از ۲۸ بهمن ماه تا چهارم اسفندماه در تهران برگزار می شود و اردوی چهارم را از ۱۸  فروردین ماه آغاز خواهیم کرد.

دستیار به گروه ایران در مسابقات قهرمانی جهان اشاره کرد و گفت: با تیم های مراکش، قهرمان قاره آفریقا، کانادا، نایب قهرمان منطقه آمریکا، و آلمان که یکی از تیم های خوب اروپا است و جزو شش تیم برتر مسابقات پارالمپیک ریو بوده است همگروه هستیم. گروه خوبی است، اما حریف ضعیفی برای رقبا نیستیم و برای کسب نتیجه خوب به این رقابت ها اعزام می شویم.

وی ادامه داد: امیدوارم جزو هشت تیم بالای جدول به دور بعدی صعود کنیم و جزو هشت تیم برتر مسابقات جهانی شویم. این مسابقات را محک خوبی برای بازی های پاراآسیایی جاکارتا می دانیم تا ملی پوشان خوش بدرخشند.

تعداد بازدید : ۲۷
کد خبر : ۳,۳۵۰

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.