۹ بهمن ۱۳۹۶

اردوی تیم ملی فوتبال پنج نفره از ۲۱ بهمن ماه در شیراز برگزار می شود

اردوی-تیم-ملی-فوتبال-پنج-نفره-از-۲۱-بهمن-ماه-در-شیراز-برگزار-می-شود
مرحله نخست اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال پنج نفره جهت شرکت در مسابقات جام جهانی از ۲۱ تا ۲۶ بهمن ماه در شهر شیراز برگزار خواهد شد.
مرحله نخست اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال پنج نفره جهت شرکت در مسابقات جام جهانی از ۲۱ تا ۲۶ بهمن ماه در شهر شیراز برگزار خواهد شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال پنج نفره با اعلام این خبر به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: این اردو با حضور ۱۲ ورزشکار نابینا و سه دروازه بان زیر نظر سه عضو کادر فنی تیم ملی در شهر شیراز برگزار خواهد شد.

جواد فلفلی افزود: برای حضور در مسابقات جام جهانی هشت مرحله اردوی آمادگی در نظر گرفته شده است که سه مرحله از این اردوها تا پایان سال ۱۳۹۶ در شهر شیراز برگزار می شود و پنج مرحله دیگر در سال جدید و تا خردادماه و اعزام تیم ملی به مسابقات جام جهانی انجام خواهد شد.

وی همچنین از حضور تیم ملی در تورنمنت بین المللی خبر داد و اظهار داشت: تیم ملی اردیبهشت ماه در تورنمنت بین المللی بلژیک شرکت می کند و اردوها تا زمان اعزام ادامه دارد. مسابقات جام جهانی نیز خردادماه در شهر مادرید اسپانیا برگزار می شود.

سرمربی تیم ملی فوتبال پنج نفره در پایان گفت: کره جنوبی جایگزین استرالیا در رقابت های جام جهانی شده است. این مسابقات با حضور ۱۶ تیم برگزار می شود که از آسیا تیم های چین، ایران، تایلند و کره جنوبی شرکت خواهند کرد.

تعداد بازدید : ۱۰
کد خبر : ۳,۳۱۸

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.