۲ بهمن ۱۳۹۶

مرحله دوم اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر از نهم بهمن ماه آغاز می شود

مرحله-دوم-اردوی-تیم-ملی-بسکتبال-با-ویلچر-از-نهم-بهمن-ماه-آغاز-می-شود
مرحله دوم اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جهت شرکت در بازی های پاراآسیایی جاکارتا از روز نهم بهمن ماه در تهران برگزار می شود.
مرحله دوم اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جهت شرکت در بازی های پاراآسیایی جاکارتا از روز نهم بهمن ماه در تهران برگزار می شود.

به گزارش سایت کمیته ملی پارالمپیک، این اردو با حضور ۲۲ ورزشکار از نهم تا شانزدهم بهمن ماه در کمپ تیم های ملی فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار خواهد شد.

سامان بلاغی و میلاد خردمند از فارس، رضا عیوضی و محمد محمدنژاد از قم، محمد صحی، عباس قنبری و علیرضا کمالی فر از تهران، عادل طرفی، موسی غضیبی و فالح عیاشی از خوزستان، علی کریمی و ایمان بکزاده از اصفهان، امیررضا احمدی از ایلام، اسماعیل فاضلی از اردبیل، حسن عبدی از خراسان رضوی، عبدالجلیل قرنجیک از گلستان، حکیم منصوری و وحید سعادتپور از مازندران، علی کبر ابراهیمی از یزد، محسن بیگدلی از زنجان و محمدرضا رحمتی و مهدی عباسی از مرکزی دعوت شدگان به اردوی آمادگی هستند.

محمدرضا دستیار به عنوان سرمربی، مازیار میرعظیمی به عنوان مربی، غلامرضا نامی به عنوان کمک مربی و یاسر گیلکی به عنوان مربی بدنساز، کادر فنی تیم ملی بسکتبال باویلچر را تشکیل می دهند.

تعداد بازدید : ۱۰
کد خبر : ۳,۳۰۰

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.