۲۲ آذر ۱۳۹۶

پاراآسیایی جوانان / رواسی: پیش بینی قهرمانی در وزنه برداری جوانان را داشتیم

پاراآسیایی-جوانان-رواسی-پیش-بینی-قهرمانی-در-وزنه-برداری-جوانان-را-داشتیم
سرمربی تیم ملی وزنه برداری جوانان گفت: با توجه به آمادگی بالای وزنه برداران جوان پیش بینی قهرمانی در سومین دوره بازی های پاراآسیایی را داشتیم.
سرمربی تیم ملی وزنه برداری جوانان گفت: با توجه به آمادگی بالای وزنه برداران جوان پیش بینی قهرمانی در سومین دوره بازی های پاراآسیایی را داشتیم.

به گزارش سایت کمیته ملی پارالمپیک،  علی اصغر رواسی پس از کسب عنوان قهرمانی در سومین دوره بازی های پاراآسیایی گفت: عملکرد جوانان در این دوره از بازی ها راضی کننده بود و از قبل پیش بینی چنین قهرمانی را از جوانان داشتیم.

وی افزود: تیم عراق در این بازی ها رقیب سرسختی برای تیم ایران بود و رقابت تنگاتنگی را با وزنه برداران ما به نمایش گذاشت که البته تصور حضور چنین تیم قوی از عراق در مسابقات را  نداشتیم.

رواسی خاطرنشان کرد: قبل از حضور در این بازی ها کسب پنج مدال طلا را پیش بینی کرده بودیم که خدا را شکر عملیاتی شد. بدون شک این تیم آینده خوبی را برای وزنه برداری معلولان رقم خواهد زد.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری معلولان در پایان اظهار کرد: از سال ۲۰۰۶ تا به الان در وزنه برداران بزرگسالان به عنوان قهرمانی دست پیدا نکرده بودیم و بعد از یازده سال دوباره در رقابت های جهانی مکزیک قهرمان جهان شدیم. بدون شک قهرمانی در هر دو رده سنی نوید خوبی  برای موفقیت در بازی های پاراآسیایی جاکارتا اندونزی خواهد بود.

تعداد بازدید : ۳۰
کد خبر : ۳,۱۸۴

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.