۲۰ آذر ۱۳۹۶

بازی های پاراآسیایی جوانان / چهار رکورد ملی در شنای نابینایان و یک رکورد در پارا شنا شکسته شد

بازی-های-پاراآسیایی-جوانان--چهار-رکورد-ملی-در-شنای-نابینایان-و-یک-رکورد-در-پارا-شنا-شکسته-شد
در روز نخست مسابقات پارا شنای بازی های پاراآسیایی چهار رکورد ملی در شنای نابینایان و کم بینایان و یک رکورد ملی در پاراشنا و 9 مدال به دست آمد.
در روز نخست مسابقات پارا شنای بازی های پاراآسیایی چهار رکورد ملی در شنای نابینایان و کم بینایان و یک رکورد ملی در پاراشنا و 9 مدال به دست آمد.

به گزارش سایت کمیته ملی پارالمپیک، در روز نخست مسابقات پارا شنای بازی های پاراآسیایی جوانان علی محمودخانی در کلاس S7 ماده 100 متر آزاد موفق شد با ثبت زمان یک دقیقه و 21 ثانیه و 67 صدم ثانیه رکورد ملی این ماده را به میزان 2 ثانیه ارتقاء داد.

 همچنین در بخش شنای نابینایان و کم بینایان چهار رکورد ملی جابجا شد که امیرحسین سعادتی مقدم در کلاس S12 ماده 100 متر پروانه رده سنی نوجوانان زمان یک دقیقه و 26 ثانیه را به ثبت رساند و رکورد این ماده را به میزان 10 ثانیه بهبود بخشید. وی همچنین در کلاس S12 ماده 100 متر کرال پشت رده سنی جوانان با زمان یک دقیقه و 36 ثانیه و 87 صدم ثانیه رکورد این ماده را به میزان یک ثانیه ارتقاء داد.

در کلاس S12 ماده 100 متر پروانه رده سنی جوانان مسعود محمودی در رده سنی جوانان موفق شد 2 صدم ثانیه رکورد این ماده را ارتقاء دهد. وی در این ماده رکورد یک دقیقه و 22 ثانیه و یک صدم ثانیه را به نام خود ثبت کرد.

امیرمحمد صدیقی هم در کلاس S13 ماده 100 متر کرال پشت رده سنی جوانان زمان یک دقیقه و 41 ثانیه و 59 صدم ثانیه را به ثبت رساند و رکورد این ماده را به میزان یک ثانیه و 5 صدم ثانیه ارتقاء داد.

در روز نخست این مسابقات محمد کریم زاده در ماده 50 متر آزاد با زمان یک دقیقه و 13 ثانیه و 6 صدم ثانیه صاحب گردن آویز نقره شد و ایلیا کاظمیه رکورد یک دقیقه و 10 ثانیه و 91 صدم ثانیه را به ثبت رساند و به عنوان سوم دست یافت.

در ماده 100 متر آزاد نیز عرفان اسماعیلی با زمان یک دقیقه و 25 ثانیه و 85 صدم ثانیه نایب قهرمان شد و سینا ضیغمی نژاد نیز رکورد یک دقیقه و 3 ثانیه و 98 صدم ثانیه را به ثبت رساند و بر سکوی دوم ایستاد.

در ماده 100 متر قورباغه دو نماینده ایران به آب زدند که سینا ضیغمی نژاد زمان یک دقیقه و 25 ثانیه و 85 صدم ثانیه را به ثبت رساند و در جایگاه دوم ایستاد. علی اصغر پوررمضان نیز با رکورد یک دقیقه و 38 ثانیه و 18 صدم ثانیه عنوان سوم را به دست آورد.

در بخش شنای نابینایان و کم بینایان نیز 2 مدال نقره و یک برنز به دست آمد.

تعداد بازدید : ۷
کد خبر : ۳,۱۵۳

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.