۳۱ خرداد ۱۳۹۶

مربی تیم ملی گلبال مردان: هدف ما استفاده از بازیکنان جوان در تیم ملی است

مربی-تیم-ملی-گلبال-مردان-هدف-ما-استفاده-از-بازیکنان-جوان-در-تیم-ملی-است
اردوی مشترک تیم های ملی گلبال بزرگسالان و جوانان از سوم تا دهم تیرماه در تهران برگزار می شود تا کادر فنی، ملی پوشان را ارزیابی کند. این در حالی است که مربی تیم گلبال می گوید چون ایران دو سال در مسابقات آسیایی شرکت نکرده آنها نمی دانند حریفان چه تغییراتی داشته اند.
اردوی مشترک تیم های ملی گلبال بزرگسالان و جوانان از سوم تا دهم تیرماه در تهران برگزار می شود تا کادر فنی، ملی پوشان را ارزیابی کند.

مهدی نباتی در خصوص مرحله دوم اردوی تیم ملی و سومین مرحله اردوی تیم جوانان به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: این اردو به صورت مشترک از سوم تا دهم تیرماه در سالن مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران برگزار می شود تا تیم ملی برای مسابقات آسیا - پاسیفیک به آمادگی مطلوبی برسد.

مربی تیم ملی گلبال نابینایان و کم بینایان افزود: خوشبختانه ملی پوشان اردوهای خوبی را پشت سرگذاشته اند و در این اردو در نظر داریم بازیکنان را محک بزنیم تا وضعیت بهتری پیدا کنند. این مرحله از اردوی تیم ملی بزرگسالان و جوانان نیز به صورت مشترک برگزار خواهد شد.

نباتی هدف از برگزاری اردوی تیم ملی را استفاده از بازیکنان جوان دانست و خاطرنشان کرد: هدف ما این بود که از بازیکنان جوان استفاده کنیم، چرا که اصلی ترین حریفان ما از کشورهای چین، کره جنوبی و ژاپن هستند.

تعداد بازدید : ۱۳۲
کد خبر : ۲,۴۷۸