۲۸ خرداد ۱۳۹۶

اسکی بازان به مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک و کاپ آسیایی کره اعزام می شوند

اسکی-بازان--به-مسابقات-کسب-سهمیه-پارالمپیک-و-کاپ-آسیایی-کره-اعزام-می-شوند
با حضور تیم ملی اسکی ایران در مسابقات کاپ آسیایی کره جنوبی و کسب سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی ۲۰۱۸ موافقت شد.
با حضور تیم ملی اسکی ایران در مسابقات کاپ آسیایی کره جنوبی و کسب سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی ۲۰۱۸ موافقت شد.

رئیس انجمن اسکی فدراسیون جانبازان و معلولان پس از برگزاری جلسه با کمیته فنی کمیته ملی پارالمپیک به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: این جلسه درباره بررسی تقویم ورزشی اسکی و برنامه های انجمن برای حضور پرقدرت در بازی های پارالمپیک زمستانی برگزار شد که در پایان با حضور تیم ملی در مسابقات کاپ آسیایی در کشور کره جنوبی و فراهم کردن تجهیزات اسکی توسط کمیته ملی پارالمپیک موافقت شد.

عیسی ساوه شمشکی در ادامه خاطرنشان کرد: در جلسه امروز با کمیته فنی کمیته ملی پارالمپیک درباره مسابقات تدارکاتی تیم ملی اسکی جهت حضور در بازی های پارالمپیک زمستانی صحبت شد که سفر تیم ملی به مسابقات بین المللی امارات و آلمان با توجه به برنامه ریزی کمیته بین المللی پارالمپیک و فراهم کردن امکانات و با حمایت اسپانسر انجام خواهد شد.

وی درباره اردوهای تیم ملی اظهار داشت: امسال علاوه بر اعزام تیم ملی به مسابقات کاپ آسیایی کره جنوبی که هنوز زمان آن مشخص نشده است، میزبانی رقابت های کاپ آسیایی در ایران را نیز برعهده داریم که برای بالا بردن آمادگی تیم ملی، اردوهای تدارکاتی از اواخر مردادماه در تهران آغازمی شود. در این اردوهای ۲۱ روزه، تمرینات بدنسازی و آمادگی جسمانی انجام خواهد شد و سپس اردوهای اسکی روی برف از آبان ماه و همزمان با بارش برف زمستانی آغاز می شود.

تعداد بازدید : ۱۳۶
کد خبر : ۲,۴۶۳