۲۳ خرداد ۱۳۹۶

۱۴ کماندار به اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان معلولان دعوت شدند

۱۴-کماندار-به-اردوی-تیم-ملی-تیراندازی-با-کمان-معلولان-دعوت-شدند
رئیس انجمن تیراندازی با کمان فدراسیون جانبازان و معلولان ۱۴ نفر را به مرحله سوم اردوی آمادگی تیم ملی جهت حضور در رقابت های رنکینگ بین المللی جمهوری چک دعوت کرد.
رئیس انجمن تیراندازی با کمان فدراسیون جانبازان و معلولان ۱۴ نفر را به مرحله سوم  اردوی آمادگی تیم ملی جهت حضور در رقابت های رنکینگ بین المللی جمهوری چک دعوت کرد.

مجید کهتری با اعلام این خبر به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: در پایان مرحله دوم اردوی آمادگی تیم ملی تیراندازی با کمان و پس از برگزاری جلسه کمیته فنی با کمیته ملی پارالمپیک، ۱۴ کماندار به مرحله سوم اردوی تیم ملی دعوت شدند.

وی افزود: رقابت های رنکینگ بین المللی جمهوری چک از ۲۵ تیرماه تا دوم مردادماه برگزار می شود و اردوی سوم تیم ملی نیز از ۱۲ تا ۲۲ تیرماه در تهران برگزار می شود.

رئیس انجمن تیراندازی با کمان فدراسیون جانبازان و معلولان هدف از شرکت در مسابقات رنکینگ بین المللی جمهوری چک را تدارکاتی برای حضور در رقابت های جهانی چین دانست و ادامه داد: هدف از شرکت در این مسابقات آمادگی تیم ملی برای حضور قدرتمندانه در رقابت های جهانی است که شهریورماه در کشور چین برگزار می شود.

اسامی دعوت شدگان به مرحله سوم اردوی آمادگی تیم ملی تیراندازی باکمان به شرح زیر است:

کامپوند مردان:
هادی نوری، سینا منشازاده و رمضان بیابانی

کامپوند بانوان:
سمیه عباسپور، راضیه شیرمحمدی و فرزانه عسگری

ریکرو مردان:
غلامرضا رحیمی، پوریا جلالی پور و علی اصغر فتاحی

ریکرو بانوان:
زهرا نعمتی، سمیه رحیمی و زهرا دلخوش
کلاس w۱ آقایان: مجید کاکوش
کلاس W۱ بانوان: زهرا حسینی

کهتری درخصوص دعوت و اعزام نشدن ابراهیم رنجبر و محدثه کهنسال به این رقابت ها نیز گفت: ابراهیم رنجبر در بخش ریکرو بازی های پارالمپیک ریو موفق به کسب دو مدال شد اما از آنجایی که فعالیت خود را در رشته کامپوند آغاز کرده و در اردوهای تیم ملی شرکت نکرده است ترجیح داد در این رقابت ها شرکت نکرده و برای مسابقات آینده تلاش کند تا رکوردهای خوبی به ثبت برساند.

وی افزود: محدثه کهنسال به دلیل امتحان کنکور در اردوها شرکت نکرد و به مسابقات بین المللی جمهوری چک نمی رسد اما تمرینات خود را برای شرکت در مسابقات جهانی جوانان پرتغال، آسیایی تهران و جهانی چین انجام می دهد.

تعداد بازدید : ۱۲۸
کد خبر : ۲,۴۴۹