۱۰ خرداد ۱۳۹۶

مربی تیم ملی بوچیای بانوان: مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در سطح بالایی برگزار شد

مربی-تیم-ملی-بوچیای-بانوان-مسابقات-قهرمانی-آسیا-و-اقیانوسیه-در-سطح-بالایی-برگزار-شد
مربی تیم ملی بوچیای بانوان معتقد است مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در سطح بسیار بالایی برگزار شد و از عملکرد شاگردان خود ابراز رضایت کرد.

مربی تیم ملی بوچیای بانوان معتقد است مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در سطح بسیار بالایی برگزار شد و از عملکرد شاگردان خود ابراز رضایت کرد.

افسانه علیپور با بیان این مطلب به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در سطح خیلی بالایی برگزار شد بویژه در گروه BC۳ که از وسایل کمکی و تجهیزات خیلی خوبی استفاده کردند.

وی افزود: ما در این مسابقات رنکینگ پنجم را کسب کردیم که تقریبا رضایتبخش است. از طرفی سطح بازیکنان تیم های چین، تایلند و کره جنوبی خیلی بالا بود و بازیکنان ما برای موفقیت در چنین مسابقاتی باید تمرینات بیشتری داشته باشند تا بتوانند به سطح آنها برسند.

 

 


مربی تیم ملی بوچیا حضور در مسابقات برون مرزی را نیز برای کسب موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا موثر دانست و اظهار داشت: تیم ملی باید در چند مسابقه برون مرزی شرکت کند تا تجربه کافی به دست آورد و برای مربیان نیز باید کلاس هایی به منظور ارتقاء سطح مربیگری برگزار  شود.

علیپور در خصوص حضور و یا عدم حضور تیم ملی بزرگسالان در مسابقات جهانی گفت: برای شرکت تیم ملی در مسابقات جهانی جلسه ای برگزار خواهد شد که اگر با اعزام تیم ملی به این مسابقات موافقت شود، تیم ملی باید در اردوهای بیشتری شرکت کند.

تعداد بازدید : ۱۶۳
کد خبر : ۲,۴۱۵