۳ خرداد ۱۳۹۶

مربی وزنه برداری معلولان: تیم ملی به بیش از پنجاه درصد آمادگی رسیده است

مربی-وزنه-برداری-معلولان-تیم-ملی-به-بیش-از-پنجاه-درصد-آمادگی-رسیده-است
مربی تیم ملی وزنه برداری معلولان در مرحله دوم اردوی آمادگی تیم گفت: ملی پوشان رکوردهای خوبی را به ثبت رسانده و به پنجاه درصد آمادگی رسیده اند. ترکیب نهایی تیم اعزامی به رقابتهای جهانی نیز در پایان مسابقات قهرمانی کشور معرفی خواهد شد.
مربی تیم ملی وزنه برداری معلولان در مرحله دوم اردوی آمادگی تیم گفت: ملی پوشان رکوردهای خوبی را به ثبت رسانده و به پنجاه درصد آمادگی رسیده اند. ترکیب نهایی تیم اعزامی به رقابتهای جهانی نیز در پایان مسابقات قهرمانی کشور معرفی خواهد شد.

علی فخرآور در آغاز مرحله دوم اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: در این اردو هدفمان بالا بردن رکورد بازیکنان است که خوشبختانه توانستیم در نیمه های اردو به نتایج خوبی دست پیدا کنیم. همه بچه ها رکوردهای خوبی را به ثبت رسانده اند و توانسته ایم به پنجاه، شصت درصد آمادگی برسیم.

وی در ادامه به ملحق شدن مجید فرزین به تمرینات تیم ملی اشاره کرد و اظهار داشت: مجید فرزین از ورزشکاران خوب و مدال آور تیم ملی است که در این اردو به تیم اضافه شده است و ما خیلی خوشحالیم چون وی از قهرمانان خوب ماست.

مربی تیم ملی وزنه برداری معلولان درباره تمرینات تیم های ملی بزرگسالان و جوانان گفت: هر دو تیم در اردو حضور دارند، اما تمریناتشان در دو ساعت مختلف برگزار می شود. ابتدا تیم ملی بزرگسالان تمرین می کند و بعد از آن تیم جوانان به اردو می آید. برخی از نفرات تیم جوانان قرار است  در مسابقات جهانی مکزیک شرکت کنند و در بازی های پاراآسیایی جوانان هم شرکت خواهند کرد.

وی از پیشرفت تیم ملی ابراز رضایت کرد و ادامه داد: خوشبختانه تیم ملی پیشرفت خوبی داشته است و اردو نیز به دور از حاشیه انجام می شود. ملی پوشان از روحیه بسیار بالایی برخوردارند به طوریکه تلاش می کنند رکوردهایشان را هر چه سریع تر افزایش دهند.

فخرآور درباره غیبت سیامند رحمان در اردوی اول و دوم تیم ملی گفت: سیامند رحمان از لحاظ بدنی آماده است و به دلیل کسالت مادرش نتوانست در این اردو شرکت کند، اما از اردوی بعدی به تیم ملحق می شود. اردو نیز تا روز جمعه ادامه دارد.

وی در خصوص مشخص شدن ترکیب تیم اعزامی وزنه برداری به رقابت های جهانی مکزیک اظهار داشت: ترکیب نهایی تیم اعزامی بعد از مسابقات قهرمانی کشور که ۲۶ تیرماه و تحت نظر کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار می شود، اعلام خواهد شد.

 اردوی سوم تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان از شانزدهم خردادماه آغاز می شود. رقابت های قهرمانی جهان چهارم مهرماه در مکزیک آغاز می شود و تیم ملی چهار اردوی دیگر را تا آغاز این مسابقات پیش رو دارد.

تعداد بازدید : ۱۵۴
کد خبر : ۲,۳۹۲