۱۰ تیر ۱۳۹۹

به منظور حمایت مالی صورت گرفت؛عقد تفاهم نامه همکاری کمیته ملی پارالمپیک با فدارسیون های همکار

به-منظور-حمایت-مالی-صورت-گرفت-عقد-تفاهم-نامه-همکاری-کمیته-ملی-پارالمپیک-با-فدارسیون-های-همکار
کمیته ملی پارالمپیک با ده فدارسیون همکار که رشته های پارالمپیکی را تحت پوشش خود قرار داده اند، تفاهم نامه همکاری منعقد نمود.
کمیته ملی پارالمپیک با ده فدارسیون همکار که رشته های پارالمپیکی را تحت پوشش خود قرار داده اند، تفاهم نامه همکاری منعقد نمود.
به همین منظور نشست هایی جداگانه با روسا و خزانه داران  فدراسیون های ورزش های جانبازان و معلولین، نابینایان و کم بینایان، تنیس روی میز، تکواندو، تنیس، قایقرانی، سوارکاری، تیراندازی با کمان، بدمینتون و دوچرخه سواری برگزار شد و از سوی کمیته ملی پارالمپیک نیز رئیس،دبیر اجرایی، معاون فنی، ذیحساب، سرپرست خزانه داری و مدیر طرح و برنامه نیز حضور داشتند.
کمیته ملی پارالمپیک پیش از این سرفصل هایی را در حوزه آموزش، استعدادیابی، قهرمانی،همگانی و... به فدراسیون های ذیربط ارسال نموده و بر اساس آن سرفصل ها، فدراسیون های یاد شده برنامه های اجرایی خود را برای تقویم سال ۱۳۹۹ به کمیته ملی پارالمپیک ارسال نموده اند. 

بر این اساس و بر مبنای حضور رشته ها در رویدادهایی چون بازی های پارالمپیک، پاراآسیایی و پاراآسیایی جوانان، حمایت مالی کمیته ملی پارالمپیک از رشته ها صورت خواهد گرفت.
این تفاهم نامه به صورت سالیانه و بر اساس برنامه های ارائه شده در چارچوب سرفصل های مورد نظر کمیته ملی پارالمپیک، منعقد می شود تا نوع تعامل و میزان حمایت مالی این کمیته از رشته ها به صورت روشن اعلام شود.
در گام اول و بر اساس برنامه های ارائه شده از سوی فدراسیون های یاد شده، به زودی مبالغی به این فدارسیون ها پرداخت خواهد شد.تعداد بازدید : ۸
کد خبر : ۳,۹۲۰

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.