۱ بهمن ۱۳۹۶

اردوی پایانی تیم ملی پارا دوچرخه سواری زودتر آغاز شد

اردوی-پایانی-تیم-ملی-پارا-دوچرخه-سواری-زودتر-آغاز-شد
اردوی پایانی تیم ملی پارا دوچرخه سواری برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا که قرار بود از اول بهمن ماه در اهواز برگزار شود پنج روز زودتر آغاز شد.
اردوی پایانی تیم ملی پارا دوچرخه سواری برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا که قرار بود از اول بهمن ماه در اهواز برگزار شود پنج روز زودتر آغاز شد.

رئیس انجمن پارا دوچرخه سواری با اعلام این خبر به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: اردوی متصل به اعزام تیم ملی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا به دلیل شرایط آب و هوایی اهواز و حفظ آمادگی ملی پوشان از روز سه شنبه گذشته آغاز شد و تا روز ۲۱ بهمن ماه ادامه دارد.

فرهاد عصفوری افزود: شرایط آب و هوایی و گرد و غبار اهواز برخی مواقع باعث بروز مشکلاتی برای ملی پوشان می شود. فدراسیون دوچرخه سواری تجهیزاتی که مشکل اردونشینان بود را در اختیار ما قرار نداد و فدراسیون جانبازان و معلولان این تجهیزات را در حد توان به ملی پوشان ارائه کرد.

وی اظهار داشت: مهدی محمدی از زنجان، علیرضا قاسمی از تهران و بهرام سلیمانی از شیراز سه ملی پوش حاضر در مسابقات قهرمانی آسیا هستند و علیرضا مکوندی به عنوان مربی و من هم به عنوان سرپرست، تیم اعزامی را همراهی خواهیم کرد. تیم ملی ایران روز ۲۲ بهمن ماه به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام خواهد شد.

رئیس انجمن پارا دوچرخه سواری افزود: مسابقات قهرمانی آسیا از ۲۷ بهمن ماه تا اول اسفندماه در کوالالامپور مالزی برگزار می شود. ملی پوشان تمرینات شخصی خود را انجام می دهند و تقریبا به ۷۵ درصد آمادگی رسیده اند و امیدواریم تا اعزام به مسابقات به آمادگی کامل برسند.

تعداد بازدید : ۵
کد خبر : ۳,۲۹۵

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.