اخبار - اسنوبرد | کمیته ملی پارالمپیک

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۳
پارالمپیک زمستانی 2018 / صدیقه روزبه حکم گرفت
کمیته بین المللی پارالمپیک به صدیقه روزبه، پارا اسکی باز اسنوبورد ایران، حکم شرکت در بازی های پارالمپیک زمستانی پیونگ چانگ را اهدا کرد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۵:۳۹
پارالمپیک زمستانی ۲۰۱۸ / صدیقه روزبه: از عملکردم راضی هستم
ملی پوش پارا اسکی اسنوبورد ایران گفت: با وجود آسیب دیدگی و درد در ناحیه زانو در بازی های پارالمپیک زمستانی رقابت کردم و مربیان و خودم از نتیجه ای که به دست آوردم راضی هستیم.
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۸:۲۶
پارالمپیک زمستانی ۲۰۱۸ / صدیقه روزبه هشتم شد
سه نماینده پارا اسکی اسنوبرد ایران امروز جمعه در بازی های پارالمپیک زمستانی برابر حریفان خود قرار گرفتند و عناوین هشتم، هفدهم و بیست و یکم را کسب کردند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۸:۳۹
پارالمپیک زمستانی ۲۰۱۸ / کلهر: سولقانی و خلیل تاش عملکرد خوبی داشتند
سرمربی تیم ملی پارا اسکی ایران معتقد است: ملی پوشان ایران در رشته اسنوبرد در مقایسه با توقع کادر فنی عملکرد خوبی داشتند.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۵:۲۶
صدیقه روزبه: نخستین زن ایرانی هستم که در پارا اسنوبورد شرکت می کنم
عضو تیم ملی پارا اسکی اسنوبورد با بیان اینکه اولین زن ایرانی است که در این رشته در بازی های پارالمپیک زمستانی شرکت می کند، گفت قصد دارد بهترین نتیجه را در این رقابت ها کسب کند.
۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۶:۱۲
پوریا خلیل تاش: کار سختی در بازی های پارالمپیک زمستانی در پیش دارم
ملی پوش پارا اسکی ایران با دشوار ارزیابی کردن بازی های پارالمپیک زمستانی، گفت: با هدف ارائه عملکرد خوب راهی کره جنوبی می شوم.
۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۵:۰۳
بانوان پارا اسکی یک مسابقه تا کسب سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی فاصله دارند
صدیقه روزبه و الهه قلی فلاح برای کسب سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی باید در یک مسابقه بین المللی شرکت کنند تا سهمیه این بازی ها را در رشته های اسنوبورد و صحرانوردی به دست آورند.