اخبار - اخبار عمومی | کمیته ملی پارالمپیک

۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۶:۰۹
فراخوان ثبت نام از داوطلبان عضویت در کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی پارالمیپک
با عنایت به طی شدن مراحل تصویب و تایید آیین نامه کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی پارالمپیک توسط هیأت اجرایی کمیته ملی پارالمپیک و همچنین کمیته بین المللی پارالمپیک(IPC)، انتخابات این کمیسیون در دستور کار قرار گرفته است.
۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۹:۳۸
برگزاری جلسه هیات رییسه و اجرایی پارالمپیک / فراخوان ثبت نام کمیسیون ورزشکاران منتشر خواهد شد
یکصد و هشتادمین جلسه هیات رییسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک به صورت وبیناری با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محسن فخری زاده و تاکید بر تداوم راه شهدا و توجه به ضرورت پیشرفت علمی کشور برگزار شد.
۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۹:۳۷
اولین وبینار سفیران جنبش پارالمپیک برگزار شد
کمیته ملی پارالمپیک به منظور معرفی و توسعه جنبش پارالمپیک در کشور، با انتخاب قهرمانان پارالمپیکی بانوان نام آور به عنوان سفیران جنبش پارالمپیک برای اجرای این هدف از طریق گذراندن دوره‌های تربیت مدرس، آشنایی با جنبش پارالمپیک و دوره‌های مدیریت پیشرفته سازمان‌های پارالمپیکی این مسیر را آغاز نموده است.
۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۸
کمیته ملی پارالمپیک مربیگری پاکزاد برای زهرا نعمتی را تایید کرد
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک و به نقل از فدراسیون تیراندازی با کمان، کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون تیراندازی با کمان در راستای حضور هر چه بهتر زهرا نعمتی در بازی‌‌های پارالمپیک توکیو تصمیم گرفتند که مربی اختصاصی برای وی درنظر بگیرند.
۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹
بیانیه کمیته ملی پارالمپیک در پی شهادت دانشمند هسته‌ای صنعت دفاعی کشور
بسم رب الشهدا و الصدیقین
کمیته ملی پارالمپیک ضمن محکوم کردن ترور ددمنشانه دانشمند صنعت دفاعی ایران عزیز دکتر محسن فخری‌زاده، معاون وزیر و رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران توسط عوامل نگون بخت رژیم صهیونیستی، شهادت ایشان را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، نایب بر حقش امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، مردم سرافراز ایران و خانواده این شهید بلندمرتبه، تبریک و تسلیت عرض می نماید.
۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
ایران، میزبان دوره کوچینگ بین‌المللی پاراتکواندو / برگزاری دوره به زبان فارسی – انگلیسی
هفتمین دوره مربیگری (کوچینگ) بین‌المللی پاراتکواندو سطح یک در دو بخش کیوروگی و پومسه به صورت آنلاین و زیر نظر مدرسین فدراسیون جهانی تکواندو به میزبانی ایران برگزار می‌شود.
۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
پرداخت حق الزحمه ورزشکاران ۱۰۰ درصدی می شود / رصد کامل سلامت ورزشکاران در دستور کار پارالمپیک است
نشست خبری محمد تابع، دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک و هادی رضایی، سرپرست کاروان جمهوری اسلامی ایران در پارالمپیک توکیو 2020 به صورت وبیناری برگزار شد.
۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۵:۲۷
برگزاری جلسه ستاد توکیو، وبینار کمیته پارالمپیک کشورها و نشست خبری دبیر اجرایی پارالمپیک و سرپرست کاروان
در آخرین روزهای کاری هفته جاری، کمیته ملی پارالمپیک سه نشست را در دستور کار خواهد داشت.
۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
برگزیدگان جشنواره نقاشی روز ملی و هفته پارالمپیک ۱۳۹۹ انتخاب شدند
به مناسبت سیزدهمین گرامیداشت روز ملی و هفته پارالمپیک جشنواره نقاشی برگزار گردید و آثاری برای کمیته ارسال گردید و در بین آثار ارسالی ۵ اثر به عنوان نقاشی‌های برتر این جشنواره انتخاب شد.
۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۸:۵۵
برگزاری وبینار برنامه آموزشی «من می‌توانم»، با مدرس جهانی
روز گذشته، وبینار برنامه آموزشی «من می‌توانم »، با مدرس جهانی این برنامه، خانم میکی متسون، عضو کمیته آموزشی IPC و عضو کمیسیون آموزش IOC برگزار شد.
« قبلی ۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۱۰۰ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »