۷ اَمرداد ۱۳۹۴

رقابت های قهرمانی وزنه برداری معلولین - قزاقستان؛ سامان رضی به عنوان چهارم دسته 97 کیلوگرم بسنده کرد/ برگزاری رقابت های دسته 107 کیلوگرم با حضور صادق زاده

رقابت-های-قهرمانی-وزنه-برداری-معلولین---قزاقستان---سامان-رضی-به-عنوان-چهارم-دسته-97-کیلوگرم-بسنده-کرد---برگزاری-رقابت-های-دسته-107-کیلوگرم-با-حضور-صادق-زاده
در چهارمین روز از رقابت های وزنه برداری قزاقستان، سامان رضی، نماینده جمهوری اسلامی ایران در دسته 97 کیلوگرم به مصاف حریفان رفت.

وی در حرکت اول، وزنه 217 کیلوگرم را انتخاب کرد که از مهار آن بازماند و در حرکت دوم همین وزنه را با موفقیت بالای سر برد. در حرکت سوم نیز وی وزنه 223 کیلوگرم را انتخاب کرده بود که موفق به مهار آن نشد.

بدین ترتیب سامان رضی با ثبت رکورد 217 کیلوگرم به عنوان چهارم رقابت های دسته 97 کیلوگرم دست یافت.

در این وزن نماینده چین با رکورد 230 کیلوگرم قهرمان شد، وزنه بردار اماراتی با 228 کیلوگرم نقره گرفت و نشان برنز به نماینده چین با رکورد 225 کیلوگرم رسید.

در ادامه رقابت های امروز، علی صادق زاده، ساعت 13 به وقت تهران در دسته 107 کیلوگرم به مصاف حریفان خواهد رفت.

کاروان ورزشی کشورمان تا کنون موفق به کسب 2 نشان طلا و 2 نشان نقره از این رقابت ها شده است.

رقابت های آزاد قهرمانی وزنه برداری آسیا و اقیانوسیه با حضور نمایندگان 28 کشور از 4 مرداد ماه در شهر آلماتی آغاز شده و تا 8 مرداد ماه در جریان خواهد بود.

تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین کشورمان با ترکیب سیامند رحمان، احمد امین زاده، علی صادق زاده، سامان رضی، حامد صلحی پور، مجید فرزین، نادر مرادی و امیر جعفری در این رقابت ها شرکت کرده است.

تعداد بازدید : ۱۰۵
کد خبر : ۸۰۰