۱۲ آذر ۱۴۰۰
بازی های پاراآسیایی جوانان بحرین ۲۰۲۱؛

ادامه نتایج رقابتهای نمایندگان ایران در سومین روز از مسابقات

ادامه نتایج رقابتهای نمایندگان ایران در سومین روز از مسابقات
 
در ادامه رقابتهای روز سوم از بازی های پاراآسیایی جوانان بحرین ملی پوشان کشورمان در  رشته های مختلف به  مصاف حریفان رفتند.
 
گلبال
تیم ملی گلبال پسران ایران توانست در دومین دیدار خود در مرحله گروهی تیم عراق را با نتیجه ۱۲ بر ۲ مغلوب کند.
ثبت دومین پیروزی قاطع در کارنامه گلبال پسران 
تیم گلبال پسران ایران در دومین دیدار خود در مرحله گروهی عراق را با نتیجه سنگین ۱۲ بر ۲ شکست داد و به دومین پیروزی رسید.
بهمن دوستی سرمربی تیم ملی در این بازی نسبت به بازی گذشته مقابل عربستان یک تغییر در ترکیب داشت و به جای مصطفی صادقی، علیرضا باقری را در ترکیب قرار داد تا در کنار محمد مهی نفیسی و امیرحمد بهرامی ترکیب اصلی تیم ملی را تشکیل دهند.
پسران گلبالیست ایران که پیش از این موفق به تحمیل شکست ۱۰ بر صفر بر تیم عربستان شده بودند، در سومین و آخرین بازی امروز خود از ساعت ۱۷:۱۰مقابل تیم قدرتمند تایلند به میدان رفتند و با نتیجه قاطع ۱۲ بر ۶ حریف مدعی را شکست دادند و به سومین پیروزی پیاپی خود دست یافتند.
ملی پوشان کشورمان فردا مقابل تیم کره جنوبی به میدان می روند.
 
تیم گلبال دختران ایران‌ نیز در دومین و آخرین بازی امروز خود در مرحله گروهی مقابل تیم قدرتمند تایلند با نتیجه ۱۱ بر یک شکست خورد.
زهره ابراهیمی سرمربی تیم ملی در این بازی ۲ تغییر در ترکیب داشت تا از ترکیب معصومه مولایی، فاطمه عجم‌‌دشتی و ام‌البنین شریفی در بازی دوم استفاده کند. 
 دختران گلبالیست کشورمان در نخستین بازی خود، صبح امروز با نتیجه ۸ بر ۷ مقابل کره‌جنوبی متحمل شکست شده بودند.
 
بسکتبال با ویلچر 
 
تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان در چهارمین دیدار خود در مسابقات پارآسیایی جوانان در بحرین، با نتیجه ۱۰۲ به ۲۷ موفق شد از سد تیم ملی عراق عبور  کند.
 
 
شنا 
 
شناگران کاروان ایران در بازی‌های پاراآسیایی جوانان، موفق به کسب ۶ مدال رنگارنگ در روز نخست رقابتها شدند.
سومین روز از بازی‌های پاراآسیایی جوانان در بحرین با درخشش شناگران کشورمان همراه بود. 
پس از مسابقات نوبت صبح که دو نقره بدست آمد، نمایندگان ایران در ادامه رقابتشان یک طلا، ۲ نقره و یک برنز دیگر کسب کردند.
در ۱۰۰ متر کرال پشت نوجوانان، علی حسن زاده ورزشکار کلاس S۱۱ با زمان ۱:۳۵.۳۷ دقیقه و امتیاز ۱۸۰ قهرمان شد و به مدال طلا رسید، امیرمحمد فرخنده زاد ورزشکار کلاس S۱۳ با زمان ۱:۳۰.۴۳ دقیقه و با امتیاز ۳۹ به مدال نقره دست یافت و محمدرضا ریحانی ورزشکار کلاس S۱۲ با زمان ۱:۳۴.۲۱ دقیقه و با ۳۱ امتیاز به مقام سوم بسنده کرد. در همین رقابت سید علی موسوی با ۱:۳۴.۶۲ دقیقه و امتیاز ۲۹ در رده چهارم ایستاد.
در ۲۰۰ متر مختلط انفرادی نوجوانان، ابوالفضل ظریف با ۲:۴۸.۳۴ دقیقه و کسب امتیاز ۴۲۶ در رده دوم قرار گرفت و صاحب مدال نقره شد. در همین رقابت علی مطلبی با ۲:۵۸.۵۹ دقیقه و امتیاز ۲۵۳ پنجم شد.
در ۲۰۰ متر آزاد جوانان، دانیال محسنیان ورزشکار کلاس S۹ با ثبت زمان ۲:۵۵.۳۴ و با کسب ۳۰۴ امتیاز به مقام پنجمی بسنده کرد.
در ۲۰۰ متر آزاد نوجوانان، علی یساولی در کلاس S۵ زمان ۶:۲۷.۷۲ دقیقه را ثبت کرد و پنجم شد.
 
بوچیا
امروز همچنین نمایندگان کشورمان در رشته بوچیا به مصاف حریفان رفتند و نتایج زیر حاصل شد:
 برهان کوهکن در کلاس BC۱ با نتیجه ۷ بر یک به حریف بحرینی باخت، علیرضا صفری در کلاس BC۴ نماینده امارات را ۱۶ بر صفر شکست داد، مرتضی رباط جزی در کلاس BC۲ بازیکنی از کره‌جنوبی را ۱۵ بر صفر مغلوب کرد و فاطمه خیرخواه در کلاس BC۳ حریف سنگاپوری را ۸ بر ۲ از پیش رو برداشت.

تنیس روی میز
در ادامه اولین روز از رقابتهای تنیس روی میز امید ذوالفقاری، امیر حسین حسینی پور ، عرفان غلامی، فاطمه محمدی به مرحله نهایی راه پیدا کردند.
حنانه نجاتی و نرگس قابلی در جدول دوره ای در شرایط خوبی قرار دارند و تا عصر فردا نتیجه کلیه رقابتها مشخص خواهد شد.
تعداد بازدید : ۱۳۷
کد خبر : ۴,۶۵۱