۱۳ آذر ۱۳۹۹

قدردانی رئیس ترای اتلون جهانی از خسروی وفا به مناسبت آغاز به کار بخش پاراترای اتلون در ایران

قدردانی-رئیس-ترای-اتلون-جهانی-از-خسروی-وفا-به-مناسبت-آغاز-به-کار-بخش-پاراترای-اتلون-در-ایران
همزمان با روز جهانی افراد دارای معلولیت، بخش پاراترای اتلون فدراسیون ملی ترای اتلون آغاز به کار کرد.
همزمان با روز جهانی افراد دارای معلولیت، بخش پاراترای اتلون فدراسیون ملی ترای اتلون آغاز به کار کرد.
این اقدام پس از تعامل میان فدراسیون ترای اتلون و کمیته ملی پارالمپیک و نیز مطالعات کارشناسی که از سال ۹۸ آغاز شده بود صورت گرفت و بر این اساس فدراسیون ترای اتلون بخش پارالمپیک خود در این رشته را فعال نمود که مورد توجه فدراسیون جهانی نیز قرار گرفته است و مقدمات فعالیت ورزشکاران در این رشته پس از انجام کلاس بندی فراهم می شود.
در پی این اقدام، خانم ماریسول کاسادو، رئیس ترای اتلون جهانی و عضو کمیته بین المللی المپیک، با ارسال پیامی از محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک به سبب آغاز به کار بخش پارالمپیک این رشته در ایران قدردانی کرد.در متن این پیام آمده است:
" از ارتباط با شما بسیار خرسندم و خوشحالم از این که در این روزهای سخت سالم و تن درست هستید. من هنوز هم سفرمان به ایران در سال ۲۰۱۸ و استقبال گرم شما را به یاد دارم، این یک خاطره فوق العاده است.
ما در ترای اتلون جهانی از این گام برداشته شده توسط کمیته ملی پارالمپیک ایران و عضو خود، فدراسیون ترای اتلون ایران که توسط رئیس آن مهدی گودرزی هدایت می شود بسیار خرسندیم و با او ارتباط منظم داریم. این خبرهای بسیار عالی و مهم است که مطمئناً بهترین همکاری ممکن را برای منافع ورزشکاران موجود و در حال توسعه فراهم می کند.
ترای اتلون جهانی برای هر آنچه که شما برای کمک به توسعه پارا ترای اتلون در کشور خود نیاز دارید، در اختیار شماست و ما به طور قطع در آینده ای نزدیک منتظر دیدن ورزشکاران جدید در عرصه بین المللی هستیم.
پیشاپیش بسیار سپاسگزارم، و در سلامت و تندرستی باشید.

همیشه ورزش کنید
ماریسول کاسادو
رئیس ترای اتلون جهانی و عضو کمیته بین المللی المپیک"

تعداد بازدید : ۲۰۶
کد خبر : ۴,۰۱۶