۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

افتخاری دیگر برای والیبال نشسته ایران در روز جهانی پاراوالیبال/تقدیر رئیس فدراسیون جهانی پاراوالیبال از پنج ایرانی

افتخاری-دیگر-برای-والیبال-نشسته-ایران-در-روز-جهانی-پاراوالیبال-تقدیر-رئیس-فدراسیون-جهانی-پاراوالیبال-از-پنج-ایرانی
همزمان با فرارسیدن ۲۴ آپریل، روز جهانی پاراوالیببال، پنج ایرانی به پاس حضور موثر و چشم گیرشان در طی چهل سال فعالیت فدراسیون جهانی پاراوالیبال، مورد تقدیر قرار گرفتند.
 همزمان با فرارسیدن ۲۴ آپریل، روز جهانی پاراوالیببال، پنج ایرانی به پاس حضور موثر و چشم گیرشان در طی چهل سال فعالیت فدراسیون جهانی پاراوالیبال،  مورد تقدیر قرار گرفتند.
فدراسیون جهانی پاراوالیبال که چهل سال پیش در جریان برگزاری مسابقات قهرمانی اروپا در سال ۱۹۸۱ تاسیس شد، امروز از شاخص ترین افرادی که در سراسر جهان و طی چهار دهه ی اخیر در توسعه، ارتقا و پیشرفت والیبال نشسته نقش موثری داشته اند، تقدیر نمود.
در میان این افراد، با افتخار نام پنج ایرانی به چشم می خورد که با صدورتقدیرنامه هایی که به امضای "بری کوزنر" رئیس فدراسیون جهانی پاراوالیبال رسیده است، از زحمات آنها تقدیر شده است.
هادی رضایی، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته نخستین فرد از این مجموعه است که به سبب فعالیتش در رشته والیبال نشسته در کسوت ورزشکار، مربی، مدیر ورزشی و مدرس مورد تقدیر قرار گرفته و در متن تقدیرنامه برای وی آمده است:  
" در بزرگداشت حضور چهار دهه رشته پاراوالیبال در بازی های پارالمپیک، هیات مدیره پاراوالیبال جهانی از آقای هادی رضایی برای حضور و مشارکت فعال ایشان در این رشته در جهت توسعه و ارتقای این رشته ورزشی به عنوان بازیکن و مربی بین المللی و در سطوح مدیریتی و اجرایی و تدریس قدردانی می نماید." فرد بعدی علی کشفیا است که به عنوان ورزشکار بین المللی و نیز عهده دار بودن سمت های اجرای و مدیریتی مورد تقدیر قرار گرفته است.از میان ده ها ورزشکار ایرانی نیز پرویز فیروزی، رمضان صالحی و عیسی زیراهی به عنوان ورزشکاران بین المللی که در طول ادوار مختلف پارالمپیک موفق به افتخار آفرینی شده اند، مورد تقدیر قرار گرفته اند.تعداد بازدید : ۱۹۸
کد خبر : ۳,۸۹۶