۱۰ آذر ۱۳۹۸

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک خبر داد: پیام ویژه پارسونز برای روز پارالمپیک / اهدای اقلام جشن روز پارالمپیک به آسیب دیدگان زلزله میانه

دبیر-اجرایی-کمیته-ملی-پارالمپیک-خبر-داد-پیام-ویژه-پارسونز-برای-روز-پارالمپیک-اهدای-اقلام-جشن-روز-پارالمپیک-به-آسیب-دیدگان-زلزله-میانه
هادی رضایی، دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک در خصوص برگزاری برنامه های هفته و نیز روز ملی پارالمپیک در سراسر ایران گفتگویی با روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک انجام داد.
هادی رضایی، دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک در خصوص برگزاری برنامه های هفته و نیز روز ملی پارالمپیک در سراسر ایران گفتگویی با روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک انجام داد.
وی دراین خصوص گفت: با وجود تدارکات گسترده و اقدامات متعدد، متاسفانه جشن روز ملی پارالمپیک در تهران به دلیل آلودگی هوا لغو شد و از آنجا که سلامتی شرکت کنندگان در این مراسم، که از کودکان دارای معلولیت بودند، برای ما در درجه اول اهمیت قرار داشت، این مراسم را برگزار نکردیم.
رضایی افزود: البته جشن روز ملی پارالمپیک و نیز برنامه های در نظر گرفته شده برای هفته پارالمپیک با قوت در ۳۰ استان کشور انجام شد و خوشبختانه  شاهد حضور ۶۰ هزار نفر از افراد دارای معلولیت و خانواده های آنها در این مراسم بودیم.
دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک تصریح کرد: کمیته بین المللی پارالمپیک از برگزاری برنامه های این هفته در سراسر کشور قدردانی کرد و گزاش ویژه ای نیز در این زمینه منتشر نمود و رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک نیز پیام ویژه ای برای این روز صادر کرده بود.وی در پایان گفت: با توجه به لغو مراسم روز ملی پارالمپیک در تهران، اقلام در  نظر گرفته شده برای این جشن به هم وطنان آسیب دیده در زلزله شهرستان میانه اهدا شد.

 برنامه های هفته پارالمپیک سال ۹۸ از ۱۶تا ۲۲ آبان ماه در سراسر کشور برگزار شد.

پیام آندرو پارسونز، رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک به شرح زیر است: 

" به دوستانم در ایران سلام میکنم
روز ملی پارالمپیک را به شما تبریک عرض می نمایم.
متاسفانه امسال قادر نیستم در کنار شما باشم اما برای شما آرزوی موفقیت می کنم .
ایران یک NPC قدرتمند و تاثیرگذار در جنبش پارالمپیک به شمار می رود ومشاهده آنچه که شما در بسیاری از رشته های ورزشی با ورزشکاران خوبتان انجام می دهید غیرقابل باور است.
بی صبرانه منتظر دیدار شما در توکیو ۲۰۲۰ هستم و برای شما آرزوی موفقیت در روز ملی پارالمپیک ایران در سال ۲۰۱۹ را دارم. " 

تعداد بازدید : ۱۹۹
کد خبر : ۳,۸۱۲