۱۹ فروردین ۱۳۹۷

اردوی تیم ملی پارا دوچرخه سواری از اردیبهشت ماه آغاز می شود

اردوی-تیم-ملی-پارا-دوچرخه-سواری-از-اردیبهشت-ماه-آغاز-می-شود
مرحله نخست اردوی تیم ملی دوچرخه سواری برای حضور در بازی های پارا آسیایی جاکارتا اردیبهشت ماه در جزیره کیش آغاز می شود.
مرحله نخست اردوی تیم ملی دوچرخه سواری برای حضور در بازی های پارا آسیایی جاکارتا اردیبهشت ماه در جزیره کیش آغاز می شود.

رئیس انجمن پارا دوچرخه سواری با اعلام این خبر به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: شش مرحله اردوی آمادگی برای حضور در بازی های پارا آسیایی جاکارتا درنظر گرفته شده است که نخستین مرحله آن اردیبهشت ماه با حضور ۱۰ نفر در جزیره کیش برگزار می شود.

فرهاد عصفوری افزود: در این اردو مهدی محمدی، علیرضا قاسمی و بهرام سلیمانی که در رقابت های قهرمانی آسیا شرکت کرده بودند به همراه هفت ورزشکار جدید به اردو دعوت می شوند که در پایان، برترین ها برای شرکت در بازی های پارا آسیایی جاکارتا انتخاب می شوند.

وی با بیان این مطلب که به همه ورزشکاران یکسان نگاه می شود، اظهار داشت: در این اردو از هفت ورزشکار جدید دعوت شده است، چون همه ورزشکاران حق دارند در اردو شرکت کنند و نگاه یکسانی به ملی پوشان می شود. ورزشکارانی که از آمادگی خوبی برخوردار باشند برای شرکت در بازی های پارا آسیایی جاکارتا انتخاب می شوند.

رئیس انجمن پارا دوچرخه سواری در خصوص بازی های پارا آسیایی گفت: رقابت های دوچرخه سواری بازی های پارا آسیایی جاکارتا در دو بخش پیست و جاده برگزار می شود. مسابقات بخش پیست در مواد یک کیلومتر و تعقیبی و رقابت های بخش جاده در مواد استقامت و تایم تریل انفرادی برگزار خواهد شد. از آنجایی که در این مسابقات محدودیت کلاسبندی وجود ندارد سه نفر از آماده ترین ورزشکاران انتخاب و به بازی های پارا آسیایی جاکارتا اعزام خواهند شد.

تعداد بازدید : ۴۰
کد خبر : ۳,۵۰۴