۲۷ اسفند ۱۳۹۶

مهسا سعادت: ۱۱ نفر پشت جام قهرمانی بسکتبال با ویلچر بودند

مهسا-سعادت-۱۱-نفر-پشت-جام-قهرمانی-بسکتبال-با-ویلچر-بودند
ارزشمندترین بازیکن تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان معتقد است برای کسب عنوان قهرمانی در مسابقات انتخابی بازی های پارا آسیایی جاکارتا، ۱۱ نفر نقش داشتند.
ارزشمندترین بازیکن تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان معتقد است برای کسب عنوان قهرمانی در مسابقات انتخابی بازی های پارا آسیایی جاکارتا، ۱۱ نفر نقش داشتند.

مهسا سعادت با بیان این مطلب به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: تلاش زیادی در تورنمنت انتخابی بازی های پاراآسیایی جاکارتا کردیم تا نتیجه بگیریم. پشت این جام ۱۱ نفر از هم تیمی هایم حضور دارند و با تلاش آنها به مقام قهرمانی دست یافتیم.

وی افزود: سطح مسابقات از رقابت های قهرمانی آسیا اقیانوسیه پایین تر بود، اما عملکرد خوبی داشتیم. در رقابت مقابل افغانستان که حریف اصلی ما در تورنمنت انتخابی بود ۱۵ بر ۸ عقب بودیم، اما با تلاش تیمی موفق شدیم این تیم را شکست دهیم. در مسابقه مقابل تیم های هند، لائوس و کامبوج عملکرد خوبی داشتم و در دیدار مقابل تایلند هم امتیازآورترین بازیکن شدم.

ملی پوش بسکتبال با ویلچر بانوان با اشاره به کسب سهمیه بازی های پاراآسیایی جاکارتا اظهار داشت: سهمیه بازی های پاراآسیایی جاکارتا به چهار تیم اول این مسابقات تعلق می گرفت، اما ما برای کسب عنوان قهرمانی تلاش کردیم تا حداقل بتوانیم نتیجه مسابقات قهرمانی آسیا - اقیانوسیه را جبران کنیم. در این مسابقات عنوان ارزشمندترین بازیکن را کسب کردم.

سعادت در پایان گفت: برای بازی های پاراآسیایی جاکارتا نیز به دنبال کسب جایگاه بهتری هستیم.

تیم بسکتبال با ویلچر بانوان ایران هفته گذشته در رقابت های مرکزی و شرق آسیا که با حضور شش تیم تایلند، ایران، لائوس، هندوستان، کامبوج و افغانستان در بانکوک برگزار شد به عنوان قهرمانی رسید.

تعداد بازدید : ۴۱
کد خبر : ۳,۴۷۶