۲۶ اسفند ۱۳۹۶

مسابقات پارا دو و میدانی فزاع / پایان کار نمایندگان ایران با ۲۳ مدال

مسابقات-پارا-دو-و-میدانی-فزاع--پایان-کار-نمایندگان-ایران-با-۲۳-مدال
تیم ملی پارا دو و میدانی ایران با کسب شش مدال طلا، شش نقره و ۱۱ برنز به کار خود در مسابقات بین المللی فزاع امارات پایان داد.
تیم ملی پارا دو و میدانی ایران با کسب شش مدال طلا، شش نقره و ۱۱ برنز به کار خود در  مسابقات بین المللی فزاع امارات پایان داد.

به گزارش سایت کمیته ملی پارالمپیک، روز پایانی مسابقات بین المللی فزاع در امارات برگزار شد که در پایان عبدالرضا جوکار در کلاس F۵۳ پرتاب نیزه با پرتابی به میزان ۱۹ متر و ۷۴ سانتی متر صاحب گردن آویز طلا شد.

على بیت سیاح نیز در کلاس F۴۱ پرتاب وزنه با ۱۱ متر و ۱۷ سانتی متر در جایگاه سوم قرار گرفت.

زهرا برناکى در  پرش طول عنوان ششم را کسب کرد و شیرین آقا ملا در پرتاب دیسک  دهم دیسک شد.

عبدالرضا جوکار همچنین در پرتاب دیسک عنوان پنجم را کسب کرد تا تیم ۱۶ نفره پارا دو و میدانی جانبازان و معلولان چهار مدال طلا، ٣ نقره و ٨ برنز
 کسب کند.

تیم شش نفره پارا دو میدانی نابینایان و کم بینایان نیز با کسب دو مدال طلا، سه مدال نقره و سه مدال برنز به کار خود پایان داد.

در روز پایانی این مسابقات علی شمشیری توانست در پرتاب دیسک کلاس F۱۲ با رکورد ۴۴ متر و ۳۰ سانتی متر  به مدال طلا دست یابد. مهدی اولاد نیز در کلاس F۱۱ با رکورد ۳۸ متر و ۶۰ سانتی متر به عنوان نایب قهرمانی رسید.

در مجموع کاروان پارا دو و میدانی ایران در دو بخش پارا دو و میدانی جانبازان و معلولان و نابینایان و کم بینایان صاحب شش مدال طلا، شش نقره و ۱۱ برنز شد.

تعداد بازدید : ۱۴۲
کد خبر : ۳,۴۷۱