۲۱ اسفند ۱۳۹۶

پارالمپیک زمستانی ۲۰۱۸ / سولقانی و خلیل تاش مسابقه دادند

پارالمپیک-زمستانی-۲۰۱۸---سولقانی-و-خلیل-تاش-مسابقه-دادند
نمایندگان پارااسکی اسنوبرد ایران در ماده بوردکراس رقابت کردند که حسین سولقانی عنوان هفدهم و پوریا خلیل تاش عنوان بیستم را کسب کرد.

نمایندگان پارااسکی اسنوبرد ایران در ماده بوردکراس رقابت کردند که حسین سولقانی عنوان هفدهم و پوریا خلیل تاش عنوان بیستم را کسب کرد.

به گزارش سایت کمیته ملی پارالمپیک، رقابت های امروز در بخش بوردکراس برگزار شد که حسین سولقانی در کلاس SL۲ عنوان هفدهم را کسب کرد. در این کلاس بیست پارا اسکی باز در فهرست اولیه قرار داشتند.

پوریا خلیل تاش دیگر نماینده پارا اسکی اسنوبرد ایران نیز در کلاس UL به عنوان بیستم دست یافت. در این کلاس ۲۲ پارا اسکی باز در فهرست اولیه قرار داشتند.

 

 


رقابت های اسنوبورد بانوان نیز روز جمعه ۲۵ اسفندماه برگزار می شود که صدیقه روزبه در این بخش رقابت خواهد کرد.

در رشته پارا اسکی صحرانوردی نیز الهه قلی فلاح و ابوالفضل خطیبی نمایندگان ایران هستند که در ماده اسپرینت سرعتی روز چهارشنبه ۲۳ اسفندماه به مصاف حریفان خود می روند.

کاروان ایران برای نخستین بار با حضور پنج ورزشکار و در دو رشته پارا اسکی اسنوبورد و صحرانوردی با پرچمداری الهه قلی فلاح شرکت کرده است.

سرپرستی کاروان اعزامی ایران بر عهده عیسی ساوه شمشکی است و صادق کلهر به عنوان سرمربی، رحمت الله مقدید، مهدی سولقانی و فرزانه رضا سلطانی به عنوان مربی به این رقابت ها اعزام شده اند.

تعداد بازدید : ۴۳
کد خبر : ۳,۴۵۰