۱۹ اسفند ۱۳۹۶

الهه قلی فلاح: پرچمدارِ مهم ترین مسابقه زندگی ام بودم / احساس وصف ناپذیری داشتم

الهه-قلی-فلاح-پرچمدارِ-مهم-ترین-مسابقه-زندگی-ام-بودم--احساس-وصف-ناپذیری-داشتم
پرچمدار ایران در بازی های پارالمپیک زمستانی گفت: خیلی خوشحالم که پرچمدار مهم ترین رقابت زندگی ام بودم و احساس وصف ناپذیری داشتم.
پرچمدار ایران در بازی های پارالمپیک زمستانی گفت: خیلی خوشحالم که پرچمدار مهم ترین رقابت زندگی ام بودم و احساس وصف ناپذیری داشتم.

الهه قلی فلاح با بیان این مطلب به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: از اینکه پرچمدار کاروان ایران در بازی های پارالمپیک بودم خیلی خوشحالم و حس وصف ناپذیری است، چون پرچمدار مهم ترین مسابقه زندگی ام بودم. حضور در بازی های پارالمپیک زمستانی مهم ترین رویداد زندگی من است.

وی افزود: با سه ماه تمرین در بازی های پارالمپیک زمستانی شرکت کرده ام و فقط تلاش می کنم تا بهترین بازدهی و عملکرد را داشته باشم.

ملی پوش پارا اسکی صحرانوردی ایران درباره شرایط بازی های پارالمپیک زمستانی اظهار داشت: حضور در بازی های المپیک و پارالمپیک برای هر ورزشکاری آخرین پله ورزشی است و طبیعتا شرایط سختی داریم، چون این رقابت ها  با مسابقاتی که تاکنون شرکت کرده ام قابل مقایسه نیست.

قلی فلاح در پایان گفت: رقبای من از بهترین ها هستند و خیلی توانمندند بنابراین شرایط مسابقات کاملا حرفه ای است. ما هم کار خود را تازه آغاز کرده ایم و تلاش زیادی برای پیشرفت می کنیم. من روز چهارشنبه رقابت می کنم و برای ارائه بهترین عملکرد مسابقه می دهم.

تعداد بازدید : ۵۴
کد خبر : ۳,۴۴۱