۲۸ بهمن ۱۳۹۶

تیم ملی جودوی نابینایان و کم بینایان به رقابت های گرنداسلم اعزام می شود

تیم-ملی-جودوی-نابینایان-و-کم-بینایان-به-رقابت-های-گرنداسلم-اعزام-می-شود
تیم ملی جودوی نابینایان و کم بینایان برای شرکت در رقابت های گرنداسلم با هفت ورزشکار فروردین ماه به ترکیه اعزام می شود.
تیم ملی جودوی نابینایان و کم بینایان برای شرکت در رقابت های گرنداسلم با هفت ورزشکار فروردین ماه به ترکیه اعزام می شود.

سرمربی تیم ملی جودوی نابینایان و کم بینایان با اعلام این خبر به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: مرحله چهارم اردوی آمادگی تیم ملی روز پنج شنبه به پایان رسید و مرحله پنجم اردو از روز ۱۲ تا ۲۵ اسفندماه در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد شد.

محمدرضا حاج یوسف زاده با اشاره به اعزام تیم ملی جودوی نابینایان و کم بینایان به رقابت های گرنداسلم افزود: این رقابت ها ۳۰ فروردین ماه سال آینده در کشور ترکیه برگزار می شود که تیم ایران با هفت ورزشکار اعزام خواهد شد. این رقابت ها بزرگ ترین رویداد جودو است و در ارتقای رنکینگ ملی پوشان جهت حضور در بازی های پارالمپیک توکیو تاثیر زیادی دارد.

وی درخصوص مرحله چهارم اردوی آمادگی تیم ملی اظهار داشت: در این اردو ملی پوشان تمرینات بدنسازی و تخصصی انجام دادند تا در رقابت های گرنداسلم در اوج آمادگی بوده و شانس کسب مدال داشته باشند.

سرمربی تیم ملی جودوی نابینایان و کم بینایان شرایط ملی پوشان را در رنکینگ جهانی موثر دانست و گفت: حضور در رقابت های گرنداسلم در ارتقای رنکینگ جهانی ملی پوشان تاثیرگذار است و اگر به مدال دست یابند وضعیت بهتری خواهند داشت. در حال حاضر امید جعفری، میثم بنی طباء و محمدرضا خیرالله زاده رنکینگ خوبی دارند.

وی ادامه داد: در بازی های پارالمپیک ریو سه سهمیه داشتیم و هدفمان این است در بازی های پارالمپیک توکیو سهمیه های بیشتری را کسب کنیم. همچنین در بازی های پارا آسیایی جاکارتا با قدرت شرکت می کنیم.

تعداد بازدید : ۱۱
کد خبر : ۳,۳۶۸

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.