۲۷ دی ۱۳۹۶

پنج کشور برای حضور در پارا اسکی کاپ آسیا اعلام آمادگی کردند

پنج-کشور-برای-حضور-در-پارا-اسکی-کاپ-آسیا-اعلام-آمادگی-کردند
رئیس انجمن پارا اسکی از اعلام آمادگی پنج کشور جهت شرکت در مسابقات کاپ آسیا خبر داد که بهمن ماه در پیست بین المللی دیزین برگزار خواهد شد.
رئیس انجمن پارا اسکی از اعلام آمادگی پنج کشور جهت شرکت در مسابقات کاپ آسیا خبر داد که بهمن ماه در پیست بین المللی دیزین برگزار خواهد شد.

عیسی ساوه شمشکی در خصوص برگزاری مسابقات پارا اسکی کاپ آسیا به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: این مسابقات در دو رشته پارا اسکی آلپاین و اسنوبورد در پیست بین المللی دیزین برگزار خواهد شد و امتیاز آن برای افزایش رده بندی جهانی ملی پوشان و کسب سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی بسیار موثر است.

وی افزود: تاکنون کشورهای مغولستان، تاجیکستان، اوکراین، بلژیک و یونان برای حضور در مسابقات کاپ آسیایی اعلام آمادگی کرده اند و تیم های دیگر برای حضور در این رقابت ها تا آخر هفته فرصت دارند.

رئیس انجمن پارا اسکی اظهار داشت: مسابقات کاپ آسیایی اسنوبورد از ۹ تا ۱۳ بهمن و رقابت های پارا اسکی آلپاین از ۱۴ تا ۱۷ بهمن ماه برگزار خواهد شد. شش نفر در رشته اسنوبورد و ۱۰ نفر در رشته آلپاین از کشورمان در این مسابقات رقابت خواهند کرد.

ساوه شمشکی ادامه داد: مسابقات پارا اسکی کاپ آسیا برای نخستین بار در ایران و در پیست بین المللی دیزین برگزار خواهد شد و امیدواریم ملی پوشان کشورمان بتوانند سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی کره جنوبی را به دست آورند.

تعداد بازدید : ۳۲
کد خبر : ۳,۲۸۸

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.