۲۶ دی ۱۳۹۶

هاشمیه متقیان: هدفم مدال طلای بازی های پاراآسیایی است

هاشمیه-متقیان--هدفم-مدال-طلای-بازی-های-پاراآسیایی-است
ملی پوش پارا دو و میدانی ایران گفت: تمریناتم را به صورت فشرده در شهرم انجام می دهم و هدفم کسب مدال طلای بازی های پاراآسیایی است.
ملی پوش پارا دو و میدانی ایران گفت: تمریناتم را به صورت فشرده در شهرم انجام می دهم و هدفم کسب مدال طلای بازی های پاراآسیایی است.

هاشمیه متقیان با بیان این مطلب به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: تمریناتم را در خوزستان انجام می دهم و برنامه های تمرینی را از مربی ام می گیرم. شرایط اردویی و تمرینی خوبی دارم و در بازی های پاراآسیایی جاکارتا در دو ماده پرتاب نیزه و دیسک شرکت می کنم.

وی افزود: تمریناتم فشرده و سنگین است. در زمستان که هوا سرد است، تمرینات بدنسازی و تکنیکی انجام می دهم اما از فروردین ماه تمرینات سرعتی را آغاز می کنم.

ملی پوش پارا دو و میدانی ایران که تجربه حضور در بازی های پارالمپیک ریو را دارد، اظهار داشت: مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی اردیبهشت ماه برگزار می شود و کسانی که رکوردی را به ثبت نرسانده و یا رکورد ندارند، در این مسابقات شرکت می کنند.

متقیان در پایان تصریح کرد: در بازی های پاراآسیایی می توانم در سه ماده رقابت کنم اما در دو ماده پرتاب دیسک و نیزه کلاس F۵۶ شرکت می کنم و هدفم این است در پرتاب نیزه که ماده تخصصی ام  است مدال طلا کسب کنم و در پرتاب دیسک هم روی سکو بایستم.

تعداد بازدید : ۱۲
کد خبر : ۳,۲۸۳

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.