۲۵ دی ۱۳۹۶

مهدی پور رهنما به دنبال طلای پارا تکواندوی قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۸ است

مهدی-پور-رهنما-به-دنبال-طلای-پارا-تکواندوی-قهرمانی-آسیا-در-سال-۲۰۱۸-است
پارا تکواندوکار ایران که مورد تمجید کمیته بین المللی پارالمپیک قرار گرفته است، کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۸ را هدف گرفته است.
پارا تکواندوکار ایران که مورد تمجید کمیته بین المللی پارالمپیک قرار گرفته است، کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۸ را هدف گرفته است.

مهدی پور رهنما با اشاره به کسب چهار مدال طلا در رقابت های جهانی به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: در پنج سال گذشته تمام مسابقاتم را با پیروزی پشت سرگذاشته و مدال طلا به دست آورده ام. در مسابقات قهرمانی جهان هم علاوه بر کسب عنوان قهرمانی، به عنوان بهترین ورزشکار انتخاب شدم. فقط در رقابت های قهرمانی اروپا به دلیل شرایط نامناسب هتل مقابل نماینده روسیه شرکت خوردم و عنوان نایب قهرمانی را کسب کردم.

پارا تکواندوکار وزن ۷۵- کیلوگرم اظهار داشت: تمجید کمیته بین المللی پارالمپیک به دلیل عملکرد موفقم در مسابقات مختلف است. در حال حاضر تمریناتم را انجام می دهم تا برای رقابت های سال آینده آماده شوم.

وی هدف خود را کسب مدال طلای رقابت های قهرمانی آسیا دانست و افزود: سال آینده فقط رقابت های قهرمانی آسیا را در پیش داریم که خردادماه در هوشی مینه ویتنام برگزار می شود و هدف من در این رقابت ها کسب مدال طلا است.

پوررهنما با اعلام این مطلب که رقابت های پارا تکواندو در بازی های پاراآسیایی برگزار نمی شود، گفت: در بازی های پاراآسیایی رقابت های پارا تکواندو برگزار نمی شود و در سال ۲۰۱۹ رقابت های قهرمانی جهان را در پیش داریم و پس از آن بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو برگزار می شود.

وی ادامه داد: رشته پارا تکواندو در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو به صورت نمایشی برگزار شد و در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو برای نخستین بار به صورت رسمی برگزار خواهد شد و من هم هدفم به اهتزاز درآوردن پرچم ایران در این رقابت هاست.

تعداد بازدید : ۳۰
کد خبر : ۳,۲۸۰

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.