۱۲ دی ۱۳۹۶

دو سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی پارا اسکی مسجل شد

دو-سهمیه-بازی-های-پارالمپیک-زمستانی-پارا-اسکی-مسجل-شد
سرمربی تیم ملی پارا اسکی از مسجل شدن دو سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی ایران در مسابقات کاپ جهانی آلمان خبر داد.
سرمربی تیم ملی پارا اسکی از مسجل شدن دو سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی ایران در مسابقات کاپ جهانی آلمان خبر داد.

احمد کاویان با بیان این مطلب به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: اردوهای تیم ملی پارا اسکی با حضور حسن میرزاحسینی در کلاس نشسته و مهدی حسین زاده و ابوالفضل خطیبی در کلاس ایستاده و الهه قلی فلاح در بخش نابینایان درحال برگزاری است و تا ۱۷ دی ماه نیز ادامه دارد.

وی افزود: تیم ملی برای شرکت در کمپ تمرینی و مسابقات کاپ جهانی ۲۰ دی ماه عازم کشور آلمان می شود. هفت روز در کمپ تمرینی شرکت می کند، دو روز کلاسبندی می شود و پنج روز نیز در مسابقات کاپ جهانی شرکت می کند.

سرمربی تیم ملی پارا اسکی با اشاره به این مطلب که تیم ملی برای نخستین بار به مسابقات کاپ جهانی اعزام می شود، اظهار داشت: تیم ملی به مدت ۲۰ روز اردو داشت و تمرین کرد و در این مدت به نقطه ای که قرار بود به آن دست یابد، دست پیدا کرده و حتی فراتر رفته و سطح اسکی بازان از ۲۰ روزی که قرار است تمرین کنند، بالاتر است.

وی ادامه داد: از رقبای ایران در این مسابقات خبر دارم، اما سطح بالایی دارند. نمی دانم چه کسانی در این مسابقات شرکت می کنند، اما احتمال اینکه ملی پوشان سهمیه کسب کنند، زیاد است.

طبق آخرین صحبتی که با مسئول برگزاری کمپ و مسابقات کاپ جهانی آلمان داشته ام، احتمال گرفتن چهار سهمیه وجود دارد، اما کسب دو سهمیه مسجل است. این کمپ و مسابقه نیز برای ارزیابی ورزشکاران است تا پس از ارزیابی بهترین ها را انتخاب کنیم.

تعداد بازدید : ۳۲
کد خبر : ۳,۲۴۴

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.