۱۲ دی ۱۳۹۶

پارا کماندارانی که به حدنصاب رکوردی برسند به بازی های پاراآسیایی اعزام می شوند

پارا-کماندارانی-که-به-حدنصاب-رکوردی-برسند-به-بازی-های-پاراآسیایی-اعزام-می-شوند
رئیس انجمن پارا تیراندازی با کمان گفت: ایران برای کسب مدال طلای تیمی و انفرادی بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تلاش می کند.
رئیس انجمن پارا تیراندازی با کمان گفت: ایران برای کسب مدال طلای تیمی و انفرادی بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تلاش می کند.

مجید کهتری با اعلام این خبر به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: برای حضور موفق تیم ملی پارا تیراندازی با کمان در بازی های پاراآسیایی جاکارتا ۱۲ مرحله اردوی آمادگی در نظر گرفته شده است که بیشتر برنامه های تمرینی تا پایان سال، بدنسازی و افزایش توان بدنی آنها است.

وی افزود: همراه با بالا بردن آمادگی جسمانی پارا کمانداران، تمرینات تکنیکی را نیز در نظر گرفته ایم که آمادگی شان تا ۸۰ درصد خوب پیش می رود. در سال جدید نیز تمرینات تکنیکی را ادامه خواهیم داد.

رئیس انجمن پارا تیراندازی با کمان در خصوص ترکیب اعزامی تیم ملی به بازی های پاراآسیایی جاکارتا اظهار داشت: هدف ما این است که تیم به صورت کامل و با ترکیب ۱۴ نفره و در قالب چهار تیم سه نفره اعزام شود، اما در W۱ نمی توانیم در بخش تیمی شرکت کنیم، چون دو شرکت کننده داریم.

وی از کم شدن احتمالی ترکیب مورد نظر کادر فنی خبر داد و ادامه داد: برای حضور ورزشکاران در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا، ورودی در نظر گرفته شده است که تیم براساس این رکورد اعزام می شود. بنابراین ممکن است ورزشکاری به حد نصاب مورد نظر نرسد که در این شرایط تعداد اعزامیان کم می شود، چون رکوردی که کمیته ملی پارالمپیک برای شرکت در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا تعیین کرده است کسب مدال طلا است و ما برای کسب مدال طلا در دو بخش تیمی و انفرادی تلاش می کنیم. در عین حال رکورد ورودی ورزشکاران خارجی و رقبای ورزشکاران کشورمان را در مسابقات بین المللی و رسمی مدنظر داریم تا به نتایج مطلوبی در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا دست یابیم.

تعداد بازدید : ۲۹
کد خبر : ۳,۲۴۳

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.