۵ دی ۱۳۹۶

دونده سرعتی تیم ملی نابینایان و کم بینایان: رقبای سرسختی در بازی های پاراآسیایی دارم

دونده-سرعتی-تیم-ملی-نابینایان-و-کم-بینایان-رقبای-سرسختی-در-بازی-های-پاراآسیایی-دارم
هاجر صفرزاده، دونده سرعتی تیم ملی نابینایان و کم بینایان ایران، گفت رقبای سرسختی در بازی های پاراآسیایی جاکارتا دارد و از حالا برای موفقیت در این مسابقات تمرین می کند.
هاجر صفرزاده، دونده سرعتی تیم ملی نابینایان و کم بینایان ایران، گفت رقبای سرسختی در بازی های پاراآسیایی جاکارتا دارد و از حالا برای موفقیت در این مسابقات تمرین می کند.

هاجر صفرزاده با اعلام این مطلب به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: بعد از بازی های پاراآسیایی جوانان که سه مدال طلا کسب کردم تمریناتم را از اول بهمن ماه در اصفهان آغاز می کنم.

وی افزود: از آنجایی که نخستین دختر دونده ای هستم که در مسابقات برون مرزی مدال کسب کرده است حس خیلی خوبی دارم چون برای اولین بار مدال کسب کرده و تاریخ ساز شدم و امیدوارم در آینده هم همین روند ادامه پیدا کند.

دونده جوان تیم ملی نابینایان و کم بینایان به مشکل پیست شهر اصفهان اشاره کرد و اظهار داشت: در شهر اصفهان مشکل پیست داریم، چون با ورزشکاران سالم تمرین می کنیم باید مراقب باشیم که با سایر ورزشکاران برخورد نکنیم. از طرفی متاسفانه در پیست ما، محل مترو سازی است و همیشه آلوده است. البته پیست نقش جهان هم در اصفهان وجود دارد، اما به ما اجازه تمرین در این محل را نمی دهند.

صفرزاده هدف خود را حضور پرقدرت در بازی های پاراآسیایی جاکارتا عنوان کرد و ادامه داد: رقابت در رده سنی بزرگسالان ۱۰۰ برابر سخت تر از جوانان است، چون کسانی در این مسابقات شرکت می کنند که پارالمپیکی هم بوده اند  پس رقابت خیلی سخت است. همه به من می گویند در بازی های پاراآسیایی جاکارتا رقابت خیلی سختی داری و باید از حالا خودت را آماده کنی. سطح رقبایت بالاست و شانس کسب مدال داری، اما معلوم نیست مدالت چه رنگی داشته باشد.

تعداد بازدید : ۳۳
کد خبر : ۳,۲۲۳

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.