۳ دی ۱۳۹۶

مربی پارا اسکی صحرانوردی: الهه قلی فلاح می تواند در کاپ جهانی آلمان نتیجه خوبی کسب کند

مربی-پارا-اسکی-صحرانوردی--الهه-قلی-فلاح-می-تواند-در-کاپ-جهانی-آلمان-نتیجه-خوبی-کسب-کند
مربی تیم ملی پارا اسکی صحرانوردی بانوان گفت: الهه قلی فلاح ورزشکار باهوشی است و اگر به پیشرفت خود ادامه دهد، می تواند نتیجه قابل قبولی در مسابقات کاپ جهانی آلمان کسب کند.
مربی تیم ملی پارا اسکی صحرانوردی بانوان گفت: الهه قلی فلاح ورزشکار باهوشی است و اگر به پیشرفت خود ادامه دهد، می تواند نتیجه قابل قبولی در مسابقات کاپ جهانی آلمان کسب کند.

فرزانه رضا سلطانی که سابقه حضور در بازی های المپیک زمستانی را در کارنامه دارد، درباره شرایط آمادگی الهه قلی فلاح که برای کسب سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی آماده می شود به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: الهه قلی فلاح کاملا نابینا است، اما باهوش است و از آنجایی که در رشته اسکیت نیز فعالیت کرده روند پیشرفت خوبی دارد.

وی افزود: از آنجایی که هنوز برف نیامده است در پیست شمشک تمرینات الهه قلی فلاح را بدون برف انجام می دهیم. وی از چهار سالگی نابینا شده است، از ده سالگی در رشته های دو و میدانی و اسکیت فعالیت کرده و هم اکنون در رشته اسکی فعالیت می کند.

مربی تیم ملی پارا اسکی صحرانوردی بانوان اظهار داشت: اگر الهه قلی فلاح روند تمرینات و پیشرفت خود را همین گونه ادامه دهد می تواند در مسابقات جام جهانی آلمان نتیجه قابل قبولی به دست آورد. تیم ملی تمرینات خود را تا ۲۰ دی ماه در تهران انجام می دهد و از ۲۰ تا ۲۸ دی ماه در کمپ تمرینی و مسابقات جام جهانی آلمان شرکت می کند.

فرزانه رضا سلطانی درباره نخستین تجربه مربیگری در تیم ملی پارا اسکی بانوان گفت: وقتی با الهه قلی فلاح تمرین می کنم دلم برای اسکی تنگ می شود. زمانی که موردی را به شاگردم می آموزم حس قشنگی دارم و خودم نیز متعاقبا بسیاری موارد را از الهه یاد می گیرم.

تعداد بازدید : ۱۴
کد خبر : ۳,۲۱۷

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.