۲۶ آذر ۱۳۹۶

پیام تبریک وزارت ورزش و جوانان در پی نایب قهرمانی ایران در رقابت‌های پاراآسیایی امارات

پیام-تبریک-وزارت-ورزش-و-جوانان-در-پی-نایب-قهرمانی-ایران-در-رقابت‌های-پاراآسیایی-امارات
وزارت ورزش و جوانان در پیامی کسب عنوان نایب قهرمانی توسط ورزشکاران جوان معلول کشورمان در رقابت‌های پاراآسیایی جوانان در امارات را تبریک گفت.
وزارت ورزش و جوانان در پیامی کسب عنوان نایب قهرمانی توسط ورزشکاران جوان معلول کشورمان در رقابت‌های پاراآسیایی جوانان در امارات را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ؛کاروان ورزشی معلول و‌جانباز کشورمان در سومین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان با کسب ۳۹ مدال طلا،۴۴ نقره،۳۵،برنز و‌ مجموع ۱۱۸ مدال در مکان دوم این رویداد مهم ورزشی قرار گرفت که در این خصوص وزارت ورزش و جوانان پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است :
ورزشکاران جوان سرافراز معلول کشورمان با همت والا و غیرت مثال زدنی خود با در نوردیدن قله های افتخار در رشته های مختلف با طنین انداز کردن سرود جمهوری اسلامی ایران در رشته های مختلف ورزشی در سالن برگزاری رقابتها، پرچم مقدس کشور عزیزمان را نیز در بازیهای پارالمپیک امارات به اهتزاز در آوردند.

این موفقیت ها علاوه براینکه دل مردم و جامعه ورزش را شاد کرد بارقن های امید را در دل میلیونها ایرانی به ویژه جامعه معلول ایجاد کرد تا بیان شود هیچ محدودیتی مانعی برای موفقیت نیست.

وزارت ورزش و جوانان کسب این موفقیت های درخشان از سوی کاروان اعزامی جانبازان و معلولین به بازیهای پاراآسیایی امارات و کسب عنوان نایب قهرمانی را تبریک گفته و از خداوند متعال برای آینده سازان ورزش کشور سرافرازی خواستار است.
کاروان پاراآسیایی جوانان ایران با ترکیب ۱۱۴ ورزشکار در ۷ رشته ورزشی راهی امارات شد که در پایان ملی پوشان جوان کشورمان با کسب مجموع ۱۱۸ مدال در مکان دوم قرار گرفت.

بازی های پاراآسیایی جوانان در هفت رشته دوومیدانی، بدمینتون، پوچیا، گلبال،وزنه برداری،شنا، تنیس روی میز در دو بخش کم توان جسمی حرکتی و نابینایان و‌کم بینایان برگزار شد.

تعداد بازدید : ۱۲
کد خبر : ۳,۱۹۸

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.