۲۶ آذر ۱۳۹۶

بهمن رضایی: چهره های جوان در پاراآسیایی جاکارتا به میدان می روند

بهمن-رضایی--چهره-های-جوان-در-پاراآسیایی-جاکارتا-به-میدان-می-روند
رئیس انجمن پارا دو و میدانی ایران با بیان اینکه آنها به اهداف خود در بازی های پاراآسیایی جوانان دست یافته اند، گفت: قصد داریم از چند نیروی جوان در ترکیب تیم ملی پاراآسیایی جاکارتا بهره بگیریم.
رئیس انجمن پارا دو و میدانی ایران با بیان اینکه آنها به اهداف خود در بازی های پاراآسیایی جوانان دست یافته اند، گفت: قصد داریم از چند نیروی جوان در ترکیب تیم ملی پاراآسیایی جاکارتا بهره بگیریم.

بهمن رضایی با اعلام این مطلب به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: تیم پارا دو و میدانی در دوره قبل بازی های پاراآسیایی جوانان عنوان نایب قهرمانی را به دست آورده بود و با توجه به نتایجی که تیم جوانان در مسابقات جهانی سوییس کسب کرده و نیز شرایط اردویی و رکوردهایی که به ثبت رسانده بودند، پیش بینی می کردیم عنوان قهرمانی را به دست آوریم.

وی افزود: تیم پارا دو و میدانی جوانان همانگونه که پیش بینی می شد نتایج خوبی گرفت و ۱۸ مدال طلا، ۱۷ نقره و ۱۰ برنز کسب کرد. از طرفی سعیده عبدالهی، فاطمه انصاری و فاطمه نصیری در بخش بانوان و علی سپهوندی و محمود احمدی در بخش مردان دو طلا به دست آوردند.

رضایی به مشکل اجرایی در برگزاری مسابقات اشاره کرد و گفت: در این مسابقات می توانستیم مدال های بیشتری کسب کنیم که ادغام های بی مورد و مشکل اجرایی، مانع کسب مدال های بیشتر شد. با وجود این ملی پوشان بی توجه به حواشی و مشکلات، مسابقه دادند و موفق عمل کردند.

رئیس انجمن پارا دو و میدانی از احتمال کسب مدال توسط پنج ورزشکار جوان در بازی های پاراآسیایی جاکارتا خبر داد و اظهار داشت: با توجه به رکوردهایی که پنج ورزشکار جوان ما به ثبت رسانده اند می توانند در بازی های پاراآسیایی جاکارتا عنوان سوم را کسب کنند. این ورزشکاران پشتوانه های خوبی برای تیم ملی بزرگسالان هستند.

وی به برگزاری مسابقه انتخابی نهایی خبر داد و گفت: مسابقات قهرمانی کشور آخر اردیبهشت ماه برگزار می شود که آخرین مرحله انتخابی تیم ملی است و همه ورزشکاران حتی کسانی که در مسابقات جهانی لندن حضور داشتند باید در انتخابی شرکت کنند تا با توجه به میزان آمادگی ورزشکاران و بررسی رکوردها، ملی پوشان را به اردو دعوت کنیم.

رضایی در پایان گفت: در بازی های پاراآسیایی دوره گذشته عنوان نایب قهرمانی را به دست آوردیم و در جاکارتا با هدف کسب مدال های بیشتر و بهتر، تیم را انتخاب و آماده می کنیم.
تعداد بازدید : ۱۴
کد خبر : ۳,۱۹۵

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.