۲۱ آذر ۱۳۹۶

بازی های پاراآسیایی جوانان / پسران پارا تنیس روی میز چهار مدال کسب کردند

بازی-های-پاراآسیایی-جوانان--پسران-پارا-تنیس-روی-میز-چهار-مدال-کسب-کردند
در پایان رقابت های انفرادی پارا تنیس روی میز سومین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان، پسران ایران با کسب یک مدال نقره و ۳ مدال برنز به کار خود پایان دادند.
در پایان رقابت های انفرادی پارا تنیس روی میز سومین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان، پسران ایران با کسب یک مدال نقره و ۳ مدال برنز به کار خود پایان دادند.

به گزارش سایت کمیته ملی پارالمپیک، در سومین روز از بازی های پاراآسیایی جوانان، پسران پارا تنیس روی میز در بخش انفرادی موفق به کسب یک مدال نقره و ۳ مدال برنز شدند.

در این مسابقات امید ذوالفقاری در کلاس ۱۰ و در مرحله نیمه نهایی برابر حریفی از مالزی رقابت کرد و نتیجه را ۳ بر ۲ به حریف خود واگذار کرد و به مدال برنز دست یافت.  مهدی هاتفی در کلاس ۹ در مرحله یک چهارم ۳ بر صفر سنگاپور را شکست داد، اما در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۳ برصفر برابر اندونزی شکست خورد و به مدال برنز رسید. علی اردوان با نتیجه ۳ بر یک دیدار را به نماینده اندونزی واگذار کرد و از راهیابی به مرحله بعد بازماند.

همچنین امیرحسین حسینی پور در کلاس ۸ با نتیجه ۳ بر صفر عراق را شکست داد، اما در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۳ بر صفر مقابل ورزشکاری از ژاپن شکت خورد و به مدال برنز دست یافت. مهرداد محمدپور نیز در کلاس ۳ در مرحله نیمه نهایی ۳ بر ۲ عراق را شکست داد و در فینال برابر نماینده کشور تایلند قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد و به مدال نقره دست یافت.

این رقابتها در بخش تیمی دختران و پسران ادامه دارد.

تعداد بازدید : ۱۱
کد خبر : ۳,۱۶۷

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.