۲۰ آذر ۱۳۹۶

پاراآسیایی جوانان / رواسی: پارا وزنه برداران جوان شرایط خوبی برای کسب عنوان قهرمانی دارند

پاراآسیایی-جوانان--رواسی-پارا-وزنه-برداران-جوان-شرایط-خوبی-برای-کسب-عنوان-قهرمانی-دارند
سرپرست تیم ملی وزنه برداری جوانان گفت: با شرایط خوبی که تیم ملی وزنه برداری جوانان دارد، امید زیادی برای کسب قهرمانی در سومین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان داریم.
سرپرست تیم ملی وزنه برداری جوانان گفت: با شرایط خوبی که تیم ملی وزنه برداری جوانان دارد، امید زیادی برای کسب قهرمانی در سومین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان داریم.

به گزارش سایت کمیته ملی پارالمپیک، علی اصغر رواسی در ارزیابی از تیم وزنه برداری جوانان اظهار کرد: در این بازی ها ۱۱ وزنه بردار در وزن های ۴۹، ۵۴،  ۷۲، ۸۰، ۸۸، ۹۷، ۱۰۷ و مثبت ۱۰۷ کیلوگرم حضور دارند که در وزن های ۴۹ و ۵۴ کیلوگرم علیرضا ایزدی و محسن بختیار امروز با شش وزنه بردار به رقابت خواهند پرداخت که در هر دو دسته امید کسب مدال طلا داریم.

وی افزود: همچنین فرزین نوری در دسته ۷۲ کیلوگرم و علی عابدی و سعید اسکندری در دسته ۸۰ کیلوگرم و محمد حسین ساکت در دسته ۸۸ کیلوگرم فردا سه شنبه رقابت خود را برگزار خواهند کرد. مهدی عظیمی و امیر بخشی در دسته ۹۷ کیلوگرم و محمدرضا رجبی و ابوالفضل هادی شاه آبادی در دسته ۱۰۷ کیلوگرم و معین احمدی در مثبت ۱۰۷ کیلوگرم روز چهارشنبه ۲۲ آذر به روی تخته می روند.

وی خاطرنشان کرد: در اوزان سبک و سنگین شانس زیادی برای کسب مدال طلا داریم و امیدوارم همان طور که در بزرگسالان به قهرمانی جهان دست پیدا کردیم در جوانان نیز که اولین حضورشان در بازی های پاراآسیایی است قهرمان سومین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان شویم.

رواسی در پایان اضافه کرد: در بازی های ۲۰۰۹ توکیو ژاپن به عنوان سومی دست یافتیم و در مالزی قهرمان شدیم. با آمادگی بالایی که جوانان دارند، به دنبال تکرار قهرمانی در سومین دوره این رقابت ها هستیم.

تعداد بازدید : ۹
کد خبر : ۳,۱۴۹

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.