۱۹ آذر ۱۳۹۶

بازیهای پاراآسیایی جوانان / نتایج پارا تنیس روی میز در مرحله مقدماتی

بازیهای-پاراآسیایی-جوانان---نتایج-پارا-تنیس-روی-میز-در-مرحله-مقدماتی
مرحله مقدماتی مسابقات پارا تنیس روی میز سومین دوره بازیهای پاراآسیایی جوانان در بخش انفرادی با حضور هفت نماینده ایران در بخش دختران و پسران پیگیری شد و در پایان چهار پیروزی و سه شکست برای نمایندگان ایران به دنبال داشت.

مرحله مقدماتی مسابقات پارا تنیس روی میز سومین دوره بازیهای پاراآسیایی جوانان در بخش انفرادی با حضور هفت نماینده ایران در بخش دختران و پسران پیگیری شد و در پایان چهار پیروزی  و سه شکست برای نمایندگان ایران به دنبال داشت.

به گزارش سایت کمیته ملی پارالمپیک، مرحله مقدماتی رقابت های تنیس روی سومین دوره بازیهای پاراآسیایی جوانان با حضور  شش ورزشکار مرد و یک ورزشکار زن در بخش انفرادی عصر امروز پیگیری شد و در جدول رده بندی مرحله مقدماتی نتایج زیر بدست آمد.

در این رقابتها و در بخش انفرادی، سید حسین حسینی پور در کلاس 8 گروه چهار به مصاف نماینده هنگ کنگ رفت و 3 بر صفر به پیروزی رسید. مهدی هاتفی در کلاس 8 گروه یک که با  نماینده هند دیدار داشت به دلیل عدم حضور نماینده هند این دیدار 3 بر صفر به نفع نماینده ایران رقم خورد. علی اردوان دیگر نماینده ایران در کلاس 9 ایستاده گروه یک با نتیجه 3 بر صفر برابر نماینده مالزی شکست خورد.

 

 

 

 
در ادامه این رقابتها، محمد عرفان غلامی در کلاس 9 ایستاده گروه دو برابر نماینده ژاپن به رقابت پرداخت و دیدار را با نتیجه 3 بر یک برابر ژاپن شکست خورد. سید حسام موسوی کلاس 3 گروه دو نماینده عراق را ۳ بر یک شکست داد. همچنین حسین دهقان در کلاس 7 ایستاده گروه سه به دلیل عدم حضور نماینده یمن این دیدار 3 بر صفر به نفع نماینده ایران رقم خورد. آیدا فاضل نیا در کلاس 8 و 9 ایستاده در برابر نماینده اندونزی به رقابت پرداخت و این دیدار را 3 بر دو واگذار کرد.

 

 


در این رقابتها 130 ورزشکار از 13کشور حضور دارند و مسابقات در دو بخش انفرادی و تیمی برگزار خواهد شد.

 

عکاس: امیرحسین خیرخواه

تعداد بازدید : ۱۴
کد خبر : ۳,۱۳۵

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.