۱۲ آذر ۱۳۹۶

اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال باویلچر از ۱۸ آذرماه آغاز می شود

اردوی-آمادگی-تیم-ملی-بسکتبال-باویلچر-از-۱۸-آذرماه-آغاز-می-شود
نخستین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جهت شرکت در بازی های پاراآسیایی جاکارتا از ۱۸ آذرماه در تهران برگزار می شود.
نخستین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جهت شرکت در بازی های پاراآسیایی جاکارتا از ۱۸ آذرماه در تهران برگزار می شود.

به گزارش سایت کمیته ملی پارالمپیک، در این اردو ۲۳ ورزشکار تمرینات خود را زیر نظر محمدرضا دستیار و کادر فنی انجام می دهند.

سامان بلاغی و میلاد خردمند از استان فارس، محمد محمدنژاد و رضا عیوضی از قم، عیسی شکری، عباس قنبری، حسن علی کعبی و علیرضا کمالی فر از تهران، عادل طرفی، موسی غضیبی و فالح عیاشی از خوزستان، علی کریمی و ایمان بک زاده از اصفهان، امیررضا احمدی از ایلام، محمد معظمی و اسماعیل فاضلی از اردبیل، حسن عبدی از خراسان رضوی، عبدالجلیل قرنجیک و صالح دانشمند از گلستان، حکیم منصوری و وحید سعادت پور از مازندران، علی اکبر ابراهیمی از یزد و محسن بیگدلی از زنجان دعوت شدگان به اردو هستند.

محمدرضا دستیار به عنوان سرمربی، مازیار میرعظیمی به عنوان مربی و یاسر گیلکی به عنوان مربی بدنساز کادر فنی تیم ملی را در اردوهای آمادگی و این مسابقات تشکیل می دهند.

این اردو از ۱۸ تا ۲۶ آذرماه در تهران برگزار می شود.

تعداد بازدید : ۹
کد خبر : ۳,۰۸۶

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.