۱۱ آذر ۱۳۹۶

پارا وزنه برداری قهرمانی جهان / فخرآور: امیدوارم از عنوان قهرمانی جهان دفاع کنیم

پارا-وزنه-برداری-قهرمانی-جهان--فخرآور-امیدوارم-از-عنوان-قهرمانی-جهان-دفاع-کنیم
مربی تیم ملی پارا وزنه برداری ایران گفت: تیم ملی سفری طولانی داشته ، اما امیدوارم رکوردهایی که در اردوها داشتند را به ثبت برسانند و از حقمان که قهرمانی جهان است، دفاع کنیم.
مربی تیم ملی پارا وزنه برداری ایران گفت: تیم ملی سفری طولانی داشته ، اما امیدوارم رکوردهایی که در اردوها داشتند را به ثبت برسانند و از حقمان که قهرمانی جهان است، دفاع کنیم.

علی فخرآور با بیان این مطلب به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: ملی پوشان شرایط خوبی دارند و به ۸۰ درصد آمادگی رسیده اند و امیدوارم از حق خودمان که قهرمانی جهان است، دفاع کنیم و همه ورزشکاران از این مسابقات با دست پر برگردند.

وی افزود: علی صادق زاده، علی حسینی و مانی دهباشی آسیب دیده هستند اما امیدوارم با این وجود مدال خوبی به دست آورند.

مربی تیم ملی پارا وزنه برداری درباره رکوردشکنی ملی پوشان اظهار داشت: سیامند رحمان و مجید فرزین ورزشکاران شاخص ما هستند. سیدحامد صلحی پور نیز شرایط خوبی دارد و امیدواریم رکوردشکنی کند. به روح الله رستمی هم خیلی امیدواریم تا دو، سه کیلوگرم رکورد جهان را ارتقا دهد.

وی به سفر طولانی تیم ملی به مکزیک اشاره کرد و گفت: سفر ملی پوشان دو روز طول کشیده و آنها استراحت کافی نداشته اند. این شرایط خوبی نیست و احتمال دارد که به تیم ملی لطمه بزند، اما بچه ها را در طول سفر در شرایط خوبی قرار دادیم تا رکوردهایی که در ایران و اردوها به ثبت رساندند را در مسابقات جهانی به ثبت برسانند.

فخرآور درباره شرایط محسن بختیار گفت: در دسته ۵۴ کیلوگرم محسن بختیار رقابت می کند که در شرایط بسیار خوبی به سر می برد و به دلیل اینکه در جوانان رکورددار است و رکوردش به رکورد رده سنی بزرگسالان نزدیک است وی را به این مسابقات اعزام کردیم. ما آینده نگری می کنیم و می خواهیم از ظرفیت جوانان در تیم ملی بزرگسالان استفاده کنیم. بختیار هم در این مسابقات در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان رقابت می کند.

تعداد بازدید : ۸
کد خبر : ۳,۰۸۳

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.