۱۴ بهمن ۱۳۹۶

کاپ آسیایی پارا اسکی / تیم یونان به ایران رسید

کاپ-آسیایی-پارا-اسکی--تیم-یونان-به-ایران-رسید
تیم پارا اسکی یونان جهت شرکت در مسابقات کاپ آسیایی روز گذشته (جمعه) به ایران رسید. تیم های بلژیک و اوکراین نیز امروز به کشورمان سفر می کنند.
تیم پارا اسکی یونان جهت شرکت در مسابقات کاپ آسیایی روز گذشته (جمعه) به ایران رسید. تیم های بلژیک و اوکراین نیز امروز به کشورمان سفر می کنند.

رئیس انجمن پارا اسکی ایران با اعلام این خبر به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: مسابقات کاپ آسیایی پارا اسکی اسنوبورد روزهای یکشنبه و دوشنبه در پیست بین المللی دیزین برگزار می شود که ورزشکار و مربی یونان روز جمعه به ایران رسیدند.

عیسی ساوه شمشکی افزود: در این مسابقات تیم های یونان، بلژیک و اوکراین شرکت خواهند کرد که تیم های بلژیک و اوکراین امروز شنبه به ایران می رسند و فردا تمرین خود را انجام می دهند. مسابقات پارا اسکی اسنوبورد طی دو روز و در ماده مارپیچ کوچک برگزار می شود.

وی اظهار داشت: تیم ملی ایران با ترکیب حسین سولقانی، پوریا خلیل تاش، مهدی محمدزاده و صدیقه روزبه در این مسابقات شرکت خواهد کرد. محمد محمدپور نیز به دلیل مصدومیت این رقابت ها را از دست داد.

رئیس انجمن پارا اسکی درباره کسب سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی رشته پارا اسکی آلپاین گفت: این مسابقات در سطح خوبی برگزار شد و اگر شرکت کنندگان خارجی با رنکینگ بالای جهانی حضور داشتند، رده بندی ورزشکاران ایران نیز افزایش پیدا می کرد. کمیته بین المللی پارالمپیک در چند روز آینده نتیجه سهمیه های کسب شده بازی های پارالمپیک زمستانی را اعلام خواهد کرد.

تعداد بازدید : ۷
کد خبر : ۳,۳۳۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.