I.R.Iran National Paralympic Committee (NPC)

پارالمپیک در رسانه ها

تاریخ انتشار: 1396/11/30
ایسنا /  وزنه‌برداران معلول تنها در صورت کسب مدال می‌توانند به جاکارتا بروند!
رییس انجمن وزنه‌برداری معلولان درباره غیبت برخی ملی‌پوشان در اولین اردوی تیم اعزامی به بازیهای پاراآسیایی جاکارتا گفت: چون سیاست کمیته ملی پارالمپیک تنها اعزام مدال‌آوران به جاکارتاست، بنابراین کسانی که بتوانند رکورد خود را تا حد مدال افزایش دهند به اردوی جاکارتا دعوت خواهند شد.

تاریخ انتشار: 1396/11/24
مهر / اساسنامه کمیته پارالمپیک یکسال در کشوی دولت / پول معلولین قطع شد!
اساسنامه کمیته پارالمپیک که بهمن ماه سال گذشته برای تایید و تصویب نهایی به هیات دولت تحویل شده بود هنوز بازگردانده نشده تا مشکلاتی را برای ورزشکاران ایجاد کند.

تاریخ انتشار: 1396/11/23
ایرنا / شنای 60 کیلومتری جانباز ارومیه‌ای طی 24ساعت
ارومیه - ایرنا - «صفر محب زاده» جانباز 50 درصد ارومیه ای به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در استخر شهرداری این شهرستان شنای 60 کیلومتر بدون توقف را در 24 ساعت به ثبت رساند.

تاریخ انتشار: 1396/11/18
تاریخ انتشار: 1396/11/18
ایرنا / بهره برداری از استخر نابینایان مجموعه شهید هرندی با حضور استاندار تهران
به گزارش ایرنا، محمدحسین مقیمی در آئین افتتاح و بهره برداری از استخر نابینایان مجموعه شهید هرندی با اشاره به وجود بیش از هشت هزار نابینا در استان تهران افزود: باید احداث و توسعه فضاهای ورزشی و فرهنگی برای ایجاد انگیزه و استفاده از ظرفیت های نابینایان در دستور کار قرار گیرد.

تاریخ انتشار: 1396/11/18
ایسنا / شمشکی: در کره جنوبی به مدال فکر نمی‌کنیم
رییس انجمن اسکی معلولان از مشخص شدن تعداد سهمیه‌های ایران در رشته‌های آلپاین، اسنوبورد و صحرا نوردی برای حضور در بازی‌های زمستانی ۲۰۱۸ کره جنوبی در چهارم اسفند ماه خبر داد.

تاریخ انتشار: 1396/11/17
ایسنا / هادی رضایی: صمیمی بهترین فرد برای جانشینی خسروی‌وفا بود
مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته معتقد است صمیمی بهترین گزینه برای ریاست فدراسیون ورزش معلولان بوده است.

تاریخ انتشار: 1396/11/17
ایسنا / سیامند رحمان: صندوق حمایت از قهرمانان بین المپیکی‌ها و پارالمپیکی‌ها تبعیض قائل می‌شود
قهرمان پارالمپیک ریو و دارنده دو مدال طلای بازی‌های پارالمپیک با انتقاد نسبت به یکسان نبودن حقوق ورزشکاران پارالمپیکی از سوی صندوق حمایت از ورزشکاران گفت: با وجود اینکه در حال حاضر دارنده دو مدال طلای پارالمپیک هستم اما ۹۰۰ هزار تومان حقوق دریافت می‌کنم.

تاریخ انتشار: 1396/11/16
مهر / برخی بی‌اطلاعی‌ها و عدم هماهنگی‌ها باعث توقف بودجه پارالمپیک شد
دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک با بیان اینکه برخی بی اطلاعی‌ها و عدم هماهنگی‌ها منجر به قطع تخصیص بودجه این کمیته شده است، گفت: پیگیر هستیم تا مشکل ایجاد شده برطرف شود.

تاریخ انتشار: 1396/11/1
ایرنا / گزینش 389 ورزشکار عاری از دوپینک روس برای شرکت در المپیک زمستانی
تهران - ایرنا - فهرست 389 ورزشکار روس که بالقوه فرصت حضور در بازی های المپیک زمستانی پیونگ چانگ را خواهند داشت، از طرف کمیته بین المللی المپیک اعلام شد.

12345آخر