I.R.Iran National Paralympic Committee (NPC)

پارالمپیک در رسانه ها

تاریخ انتشار: 1396/2/3
خبرگزاری ایسنا / هنوز اموال و دارایی‌های کمیته‌های ملی پارالمپیک و المپیک تفکیک نشده است
دبیر کل کمیته ملی پارالمپیک میزان اعتبار تخصیص یافته به این کمیته در سال جاری پس از انتزاع از کمیته‌ ملی المپیک را ۲۳ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: با اختصاص این بودجه از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، امسال شرایط خوبی را برای اجرای برنامه‌های پیش‌بینی شده خواهیم داشت.

تاریخ انتشار: 1396/1/30
خبرگزاری ایسنا / اهدای پاداش به مدال‌آوران بازی‌های کشورهای اسلامی
به گزارش ایسنا، در بازی های کشورهای اسلامی ورزشکارانی که موفق به کسب مدال شدند، پاداش پای سکو نمی گیرند. اما در ستاد عالی بازی ها مصوب شد مدال آوران در جدول اهدای پاداش وزارت ورزش و جوانان قرار می گیرند.

تاریخ انتشار: 1396/1/30
خبرگزاری ایسنا / مشرف جوادی: به دنبال جوانگرایی و افزایش تعداد ورزشکاران زن هستیم
نایب رییس بانوان فدراسیون جانبازان و معلولان از افزایش رشته‌های انفرادی و مدال آور بانوان برای بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا اندونزی خبر داد.

تاریخ انتشار: 1396/1/28
ثبت نام متقاضیان استفاده از طرح استخدامی وزارت ورزش و جوانان در خصوص فرزندان قهرمانان پارالمپیکی
بر اساس آیین نامه اجرایی جذب و استخدام فرزندان قهرمانان پارالمپیکی که به تصویب هیات وزیران نیز رسیده است، از کلیه متقاضیان درخواست می شود جهت ثبت نام اقدام نمایند.

تاریخ انتشار: 1396/1/27
خبرگزاری فارس / «قهرمان سیر» به جامعه ورزش خدمات ارائه می‌دهد
شرکت هواپیمایی «قهرمان سیر» که پیش از این از حیطه صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور خارج شده بود با تلاش‌های جمشیدی مدیرعامل صندوق دوباره به مجموعه شرکت‌های صندوق بازگردانده شد.

تاریخ انتشار: 1396/1/26
خبرگزاری مهر / اولویت‌های کمیته ملی پارالمپیک برای سال جاری اعلام شد
دبیر کل کمیته ملی پارالمپیک ضمن تشریح مهمترین اولویت‌های این کمیته برای سال جاری گفت: از امسال برنامه‌های دوره چهارساله جدید ورزش معلولان آغاز می‌شود.

تاریخ انتشار: 1396/1/26
قانون / قليان‌هايی با حشيش و ماری جوانا
مقر پزشكي فيفا در ايران (ايفمارك) در تازه‌ترين پيامي كه در كانال تلگرامي خود منتشر كرده به برخي از ورزشكاران هشدار داده كه مراقب قليان‌كده‌ها باشند.

تاریخ انتشار: 1396/1/23
خبرگزاری مهر / اساسنامه کمیته ملی پارالمپیک همچنان در هیات دولت
اساسنامه کمیته ملی پارالمپیک همچنان در مرحله بررسی و تصویب در هیات دولت به سر می برد تا پس از گذر از این مرحله و جهت اجرا، ابلاغ رسمی شود.

تاریخ انتشار: 1396/1/23
خبرگزاری ایسنا / شمشکی: به دنبال کسب سه سهمیه اسکی معلولان در آلمان هستیم
رییس انجمن اسکی فدراسیون جانبازان و معلولان به دنبال کسب سه سهمیه در رشته‌های آلپاین، اسنوبرد و صحرانوردی در بخش زنان و مردان برای شرکت در مسابقات پارالمپیک زمستانی ۲۰۱۸ کره جنوبی هستیم.

تاریخ انتشار: 1396/1/23
خبرگزاری مهر / مسعود اشرفی: منتظر ابلاغ اساسنامه اصلاحی کمیته پارالمپیک هستیم
دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک با تاکید بر اینکه هنوز اساسنامه اصلاحی این کمیته ابلاغ نشده، گفت: بهتر است این اتفاق زودتر بیفتد تا بتوانیم بر اساس اساسنامه جدید کار کنیم.