I.R.Iran National Paralympic Committee (NPC)

پارالمپیک در رسانه ها

تاریخ انتشار: 1395/12/25
خبرگزاری مهر / تاکید خسروی وفا بر ارتقای جایگاه ایران در پارالمپیک و پاراآسیایی
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان بر هدف‌گذاری انجمن‌ها برای ارتقای جایگاه ایران در بازی‌های پاراآسیایی و پارالمپیک آینده تاکید کرد.

تاریخ انتشار: 1395/12/24
خبرگزاری تسنیم / برگزاری مراسم «آیین مهرآیین» با حضور وزیر پیشین ورزش و جوانان
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم تجلیل از محمد مهرآیین پیشکسوت ورزش ایران که سابقه ریاست در چند فدراسیون از جمله کاراته، تکواندو و جودو را دارد بعدازظهر امروز در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی برگزار شد.

تاریخ انتشار: 1395/12/23
خبرگزاری ایرنا / تفاوت های یک قانون برای ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی / نماینده مجلس: بررسی می کنیم
نماینده مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس موضوع استخدام قهرمانان معلول و جانباز ورزشی در دستگاه های دولتی را بررسی می کند.

تاریخ انتشار: 1395/12/23
خبرگزاری برنا / برای تقویت ورزش جانبازان و معلولین، وزارت ورزش و جوانان کمک بیشتری خواهد کرد
رییس کمیته ملی پارالمپیک گفت: در شورای عالی ستاد بازی های 2020 توجه ویژه ای نیز به ورزش جانبازان و معلولین انجام گرفته است.

تاریخ انتشار: 1395/12/21
خبرگزاری ایسنا / رضایی: آیین‌نامه ورزشکاران جانباز و معلول نیاز به تجدید نظر دارد
مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته زنان و مردان از اعزام این تیم‌ها به رقابت‌های قهرمانی آسیا در اواخر خرداد به شانگهای چین خبر داد.

تاریخ انتشار: 1395/12/18
خبرگزاری فارس / داورزنی: تلاش می کنیم تا در جایزه مرحوم گلبارنژاد بازنگری کنیم
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمدرضا داورزنی در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون هندبال، اظهار داشت: خوشبختانه بعد از مدت‌ها که حدود 6 ماه فدراسیون با سرپرست اداره شد مجمع برگزار شده، رحیمی که خودش از زحمت‌کشان ورزش بوده است و سابقه خوبی در هندبال دارد انتخاب شد. او بعد از وقفه چند ساله دوباره انتخاب شد.

تاریخ انتشار: 1395/12/18
خبرگزاری ایرنا / رئیس کمیته ملی پارالمپیک: حمایت از ورزشکاران جانباز، نقش مهمی در موفقیت آنها دارد
یزد - ایرنا - رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: حمایت جدی از جانبازان و معلولان ورزشکار کشور وظیفه ای مهم بر دوش مسئولان است که تحقق آن نقش مهمی در موفقیت آنها دارد.

تاریخ انتشار: 1395/12/17
معاون وزیر ورزش: حواله مدال آوران ریو از 21 اسفند نقد می شود
تهران- ایرنا- معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان گفت:در آیین تجلیل از مدال آوران و قهرمانان ورزشی کشور که شنبه گذشته با حضور رییس جمهوری برگزار شد، در مجموع حدود 300 میلیارد ریال پاداش به مدال آوران المپیک و پارالمپیک ریو و قهرمانان سال 94داده شد.

تاریخ انتشار: 1395/12/16
خبرگزاری برنا / نباید با تعداد سکه، این تجلیل را زیر سوال برد
خسروی وفا: تقدیر رییس جمهور از خانواده مرحوم گلبارنژاد معنوی بود، نه مالی / جوایز طبق آیین نامه وزارت ورزش و جوانان به قهرمانان پرداخت شد

تاریخ انتشار: 1395/12/16
خبرگزاری تسنیم / دبیرکل پارالمپیک: جوایز مدال‌آوران براساس دستورالعمل کمیته‌ای در وزارت ورزش انجام می‌شود
مسعود اشرفی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص جوایز پرداخت شده به مدال‌آوران جانباز و معلول که عنوان شده کمتر از حد تصویب شده است، اظهار داشت: این کار یک دستورالعمل دارد و کمیته‌ای در وزارت ورزش کارهای مربوطه را انجام می‌دهد.