کمیته ملی پارالمپیک جمهوری اسلامی ایران

I.R. Iran National Paralympic Committee

آمار بازدید از سایت

كاربران آنلاين
بازدید امروز
بازديد ديروز
بازديد هفته گذشته
بازديد ماه گذشته
بازدید کل
بیشترین بازدید

...

کد خبر: 16064 زمان انتشار: 1399/10/13 9:07:32
کمیته ملی پارالمپیک برگزار کرد؛ دوره مجازی کلاس بندی بانوان با حضور نمایندگان ۱۱ فدراسیون
کمیته ملی پارالمپیک برگزار کرد؛ دوره مجازی کلاس بندی بانوان با حضور نمایندگان ۱۱ فدراسیون
دوره تخصصی کلاس بندی ویژه بانوان به صورت مجازی و با حضور نمایندگان ۱۱ فدراسیون همکار با کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد.
سیما لیموچی، نایب رئیس کمیته ملی پارالمپیک با اعلام این خبر گفت: این دوره مجازی به مدرسی دکتر یحیی سخنگویی، رئیس کمیسیون کلاس بندی، پزشکی کمیته ملی پارالمپیک و با حضور بانوانی از فدراسیونهای همکار با کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد و هدف از آن تربیت نیروها متخصص در بخش کلاس بندی ورزشکاران دارای معلولیت در رشته هایی بود که به فدراسیونهای مادر انتقال یافته اند.
وی افزود: نمایندگانی از فدراسیون های تنیس، تنیس روی میز،بدمینتون،سوارکاری،دوچرخه سواری،تکواندو،تیراندازی با کمان، قایقرانی،سه گانه و همین طور دو فدراسیون جانبازان و معلولین و نابینایان و کم بینایان در این دوره حضور داشتند و مباحث مورد نظر را به صورت مجازی آموزش دیدند.


نایب رئیس بانوان کمیته ملی پارالمپیک خاطر نشان کرد: دوره برگزار شده در سطح مقدماتی بود و سطوح دیگر آن نیز برگزار می شود و در تلاشیم تا سال آینده نیروهای ویژه کلاس بند از میان بانوان تربیت کنیم.
وی در پایان گفت: خوشبختانه بازخوردهای خوبی از شرکت کنندگان در دوره مقدماتی دریافت کردیم و کلیه ویدئوها و محتویات آموزشی این دوره نیز به زودی در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.