I.R.Iran National Paralympic Committee (NPC)

آمار بازدید از سایت

كاربران آنلاين
بازدید امروز
بازديد ديروز
بازديد هفته گذشته
بازديد ماه گذشته
بازدید کل
بیشترین بازدید

...

کد خبر: 9209 زمان انتشار: 1395/12/18 9:22:01
راضیه شیرمحمدی: شروع خوبی در بخش کامپوند داشتم
راضیه شیرمحمدی: شروع خوبی در بخش کامپوند داشتم
راضیه شیرمحمدی چهره شناخته شده ای که در بازی های پاراآسیایی گوانگجو و پارالمپیک لندن کارنامه موفقی داشت، بعد از یک سال دوری از میدان بار دیگر کمان به دست گرفت تا این بار در بخش کامپوند به فعالیت بپردازد.

شیرمحمدی درباره بازگشت دوباره اش به تیراندازی با کمان به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: از شهریورماه سال گذشته به دلیل مشکلات شخصی مجبور شدم تیراندازی با کمان را کنار بگذارم و بعد از سپری کردن مدت زیادی بار دیگر به میدان بازگشتم و از ۲۰ روز قبل تمریناتم را آغاز کردم.

وی افزود: در رقابتهای قهرمانی کشور بار دیگر هدفگیری کردم و علیرغم اینکه برای کسب مدال در مسابقات شرکت نکرده بودم خوشبختانه عنوان دوم را در بخش کامپوند به دست آوردم.

کماندار باسابقه کشورمان درباره تغییر رشته خود اظهار داشت: من سال ها در بخش ریکرو فعالیت می کردم اما از آنجایی که این رشته به تمرین بیتشری نیاز دارد و من فرصت کافی ندارم کامپوند را انتخاب کردم.

وی ادامه داد: شروع خوبی در مسابقات کامپوند داشتم و امیدوارم روند رو به رشدی را در این بخش داشته باشم.

شیرمحمدی در پایان خاطرنشان کرد: بعد از تعطیلات نوروز سال ۱۳۹۶ اردوهای تیم ملی برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا و جهان آغاز می شود. امیدوارم در مسابقات برون مرزی حضور شایسته ای داشته باشیم و با دست پر به کشور بازگردیم.