I.R.Iran National Paralympic Committee (NPC)

آمار بازدید از سایت

كاربران آنلاين
بازدید امروز
بازديد ديروز
بازديد هفته گذشته
بازديد ماه گذشته
بازدید کل
بیشترین بازدید

...

کد خبر: 13645 زمان انتشار: 1397/9/9 10:07:26
دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک: علاقه‌مند به تبادل تجربیات با سایر NPC های دنیا هستیم / دوره OCP2 به ارتقا ساختار سازمانی NPC ها کمک می‌کند
دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک: علاقه‌مند به تبادل تجربیات با سایر NPC های دنیا هستیم / دوره OCP2 به ارتقا ساختار سازمانی NPC ها کمک می‌کند
شب گذشته، شرکت کنندگان و مدرسین حاضر در کارگاه بین المللی ظرفیت سازی سازمانی سطح ۲، با حضور در کمیته ملی پارالمپیک کشورمان با مسعود اشرفی دیدار کردند.

در این دیدار دبیرکل کمیته پارالمپیک ایران ضمن خوشآمدگویی به حاضرین ابراز امیدواری کرد که شرکت در این دوره بتواند به ارتقا ساختار سازمانی کمیته های ملی پارالمپیک این کشورها کمک کند.

وی در خصوص شکل گیری و پیشینه‌ی ورزش جانبازان و معلولین در ایران توضیحاتی ارائه داد و از توجه ویژه پارالمپیک ایران به گسترش ورزش همگانی  گفت و در این زمینه به فعالیت های انجام شده به خصوص در روز پارالمپیک اشاره کرد.اشرفی تصریح کرد ایران علاقه مند به تبادل تجربیات خود با سایر کمیته های ملی پارالمپیک کشورهاست و این تبادلات می‌تواند به توسعه فعالیت های کشورها کمک کند.


در پایان از سوی کمیته ملی پارالمپیک ایران هدایایی به رسم یادبود به مهمانان تقدیم شد و دفتر یادبود نیز توسط آنها امضا شد.نمایندگان کمیته ملی پارالمپیک قزاقستان نیز لوح یادبودی به دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک ایران هدیه دادند.


پس از این نشست، مهمانان در ضیافت شامی که از سوی کمیته ملی پارالمپیک ایران تدارک دیده شد، حضور یافتند.