I.R.Iran National Paralympic Committee (NPC)

آمار بازدید از سایت

كاربران آنلاين
بازدید امروز
بازديد ديروز
بازديد هفته گذشته
بازديد ماه گذشته
بازدید کل
بیشترین بازدید

...

کد خبر: 14792 زمان انتشار: 1398/6/20 15:52:59
حضور دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک در نشست سرپرستان توکیو 2020 / مروری بر برنامه های حاشیه ای نشست
حضور دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک در نشست سرپرستان توکیو 2020 / مروری بر برنامه های حاشیه ای نشست

 هادی رضایی، دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک کشورمان در نشست سرپرستان بازی های پارالمپیک توکیو 2020 حضور یافته است و تا روز شنبه در برنامه های گوناگونی که درحاشیه این نشست پیش بینی شده، شرکت خواهد نمود.

روز نخست
شرکت در جلسه سرپرستان کشورهای شرکت کننده در بازی های پارالمپیک توکیو 2020، که با حضور نمایندگان 165 کشور برگزار و در خصوص مسائل مختلف بحث و تبادل نظر شد.

روز دوم

سرپرستان کشورهای شرکت کننده در بازی های پارالمپیک توکیو 2020 از محل دهکده بازی ها بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند آماده سازی دهکده قرار گرفتند.

دو واحد از آپارتمانهای دهکده به عنوان نمونه تجهیز شده بودند تا سرپرستان از آنها بازدید کنند.طبق اعلام کمیته برگزاری مسابقات، تا ماه آینده پروژه دهکده بازی ها به اتمام خواهد رسید.

پس از بازدید از از دهکده، مدال های بازی های پارالمپیک برای سرپرستان به نمایش گذاشته شد.ملاقات با میتسونوری توری هارا، رئیس هیات مدیره کمیته ملی پارالمپیک ژاپن از دیگر برنامه های روز دوم بود. در این ملاقات رضایی از پارالمپیک ژاپن به سبب میزبانی بازی های پارالمپیک توکیو 2020 قدردانی کرد و یادبودی به وی اهدا کرد.توری هارا نیز از ایران به عنوان یکی از بهترین کشورها که با دقت و سرعت اقدامات مربوط به بازی های پارالمپیک توکیو را پیگیری و اجرا می کند یاد کرد و در این خصوص از کمیته ملی پارالمپیک کشورمان قدردانی نمود.


روز سوم
در سومین روز از حضور سرپرستان کشورهای شرکت کننده در بازی های پارالمپیک جلسات عمومی در خصوص دوپینگ، پزشکی و داروها برگزار و ترمینالهای فرودگاهی نیز معرفی شد.همچنین بازدیدی از سالن ها و زمین های بازی در رشته های مختلف انجام و گزارشی از روند ساخت و پیشرفت آنها ارائه گردید.