I.R.Iran National Paralympic Committee (NPC)

آمار بازدید از سایت

كاربران آنلاين
بازدید امروز
بازديد ديروز
بازديد هفته گذشته
بازديد ماه گذشته
بازدید کل
بیشترین بازدید

...

کد خبر: 8055 زمان انتشار: 1395/10/22 8:11:53
حسین امیری: بازیکنان جدید به تیم ملی تیراندازی دعوت می شوند
حسین امیری: بازیکنان جدید به تیم ملی تیراندازی دعوت می شوند

سرمربی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولان هدف از برگزاری اردوهای آموزشی را برطرف کردن ضعف های تکنیکی و تاکتیکی تیراندازان دانست و گفت بازیکنان جدید به تیم ملی دعوت خواهند شد.

حسین امیری درخصوص برگزاری اردوی آموزشی تیراندازی به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: این اردوها با حضور بازیکنان مستعدی که در مسابقات آزاد شناسایی شده اند، برگزار می شود. این اردوها در راستای برطرف کردن ضعف های تکنیکی و تاکتیکی ورزشکاران برگزار می شود تا وقتی که اردوهای تیم ملی آغاز شد از آموزش عقب نباشند. در واقع چشم انداز ما بازی های پاراآسیایی جاکارتا است.

وی ضمن اعلام این مطلب که قصد اضافه کردن بازیکن جدید به تیم ملی را دارند، خاطرنشان کرد: قصد داریم در این اردوها بازیکنان جدید را به ترکیب اضافه کنیم. این بدین معنا نیست که قصد حذف بازیکنی را داشته باشیم بلکه هدفمان این است که تیراندازان را در موادی که بازیکن کم بوده و یا نبوده فعال کنیم و در  مسابقات بین المللی شرکت کنیم.

 

 


سرمربی تیم ملی تیراندازی به تقویم مسابقات بین المللی تیراندازی اشاره کرد و افزود: تقویم مسابقات بین المللی مشخص است، اما این مساله که ما در کدام مسابقه شرکت کنیم هنوز مشخص نشده است، چراکه در اعزام ها، اولویت ها و بودجه درنظر گرفته می شود. برگزاری اردوها نیز به سفر تیم ملی بستگی دارد. اگر مسابقات تیم ملی اردیبهشت ماه باشد حتما در اسفندماه یک اردو برگزار می کنیم.