I.R.Iran National Paralympic Committee (NPC)

آمار بازدید از سایت

كاربران آنلاين
بازدید امروز
بازديد ديروز
بازديد هفته گذشته
بازديد ماه گذشته
بازدید کل
بیشترین بازدید

...

کد خبر: 9222 زمان انتشار: 1395/12/23 12:00:16
تیم ملی بوچیا به مسابقات آسیا-اقیانوسیه اعزام می شود
تیم ملی بوچیا به مسابقات آسیا-اقیانوسیه اعزام می شود

مربی تیم ملی بوچیا گفت هدف از اعزام تیم ملی به مسابقات آسیا-اقیانوسیه کسب سهمیه بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا است.

سعید یارمحمدی در نخستین اردوی آمادگی تیم ملی بوچیا به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: کسب مقام در مسابقات آسیا-اقیانوسیه سخت است اما سعی می کنیم شرایط خوبی را فراهم کرده و عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی افزود: اردوی آماده سازی تیم ملی را با حضور هشت ورزشکار که در رقابتهای انتخابی مشخص شده اند، آغاز کرده ایم. چند بازیکن ذخیره نیز در اردو حضور داشته و به عنوان یار تمرینی در کنار سایر ورزشکاران هستند.

مربی تیم ملی بوچیا در خصوص رقابتهای انتخابی تیم ملی نیز اظهار داشت: مسابقات انتخابی خوبی با حضور بازیکنان زیادی برگزار شد که در پایان چهار نفر در بخش مردان و چهار نفر در بخش بانوان انتخاب و به اردوی تیم ملی راه یافتند.

وی ادامه داد: از آنجایی که بعد از چهار سال تیم ملی بوچیا در مسابقه برون مرزی شرکت می کند ملی پوشان انگیزه بالایی دارند و با حمایت مسئولان با آمادگی خوبی به مسابقات پاراآسیایی اعزام می شوند.

 

 


یارمحمدی ادامه داد: سه مرحله اردوی تدارکاتی برای بالا بردن آمادگی ملی پوشان درنظر گرفته ایم که مرحله نخست آن با شرایط خوبی برگزار شد. هدف از اعزام تیم نیز کسب سهمیه بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا است.

گفتنی است مسابقات آسیا-اقیانوسیه بوچیا خردادماه سال ۱۳۹۶ در هنگ کنگ برگزار می شود و تیم ملی با ترکیب هشت بازیکن در دو بخش مردان و زنان به این پیکارها اعزام می شود.