I.R.Iran National Paralympic Committee (NPC)

آمار بازدید از سایت

كاربران آنلاين
بازدید امروز
بازديد ديروز
بازديد هفته گذشته
بازديد ماه گذشته
بازدید کل
بیشترین بازدید

...

کد خبر: 13699 زمان انتشار: 1398/1/25 9:39:42
اکران اختصاصی فیلم سینمایی" غلامرضا تختی" برای کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل
اکران اختصاصی فیلم سینمایی" غلامرضا تختی" برای کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل
کمیته ملی پارالمپیک در گردهمایی ورزشکاران و هنرمندان که به بهانه اکران اختصاصی فیلم " غلامرضا تختی" انجام می شود، مشارکت دارد تا از این طریق به هم وطنان آسیب دیده از سیل یاری رسانی شود.

این گردهمایی به همت وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی ورزش و تربیت بدنی کمیسیون ملی یونسکو، کمیته ملی المپیک و کمیته ملی پارالمپیک تدارک دیده شده و در متن فراخوان آن آمده است:

" اگر زنده بود، کشکول را می چرخاند و خیل عظیم جمعیت را برای کمک به سیل زدگان گسیل می‌کرد، همان کاری که در بوئین زهرا کرد.
دنیا با همه وسعت و زرق و برقش برای تختی قفسی بیش نبود و بسان پرنده‌ای خیلی زود از این قفس پر کشید و به آسمان رفت. 
در ر‌وزهایی که سیل ویرانگر، خانه و کاشانه تعدادی از هموطنانمان را درنوردیده‌ است، به بهانه اکران خصوصی فیلم « غلامرضا تختی » گرد هم می آییم تا با حضور و حمایتمان، قدری از رنج‌هایشان بکاهیم.
در قراری که تختی بهانه آن است، ورزشکاران و هنرمندان پهلوانانه جمع می‌شوند تا نشان بدهند منش جهان پهلوان ورزش ایران هنوز زنده است، منشی که این بار برای کمک به سیل‌زدگان به نمایش درمی‌آید تا بدانیم تختی و مرامش هنوز زنده هستند."کمیته ملی پارالمپیک نیز از ورزشکاران، مربیان و اعضای خانواده ورزش پارالمپیک دعوت می کند در این گردهمایی حضور بهم رسانند و در این اقدام نیکوکارانه سهیم شوند.

زمان : چهارشنبه ، ۲۸ فروردین ماه ، ساعت ۱۸
مکان : بزرگراه همت ، پردیس سینمایی بازار بزرگ ایران